.

Mikrop Rumin plv 1 kg

Kód: 890000
124 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Dietní krmivo upravující bachorovou mikroflóru dojnic (1 kg).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Úprava fermentačních procesů v bachoru skotu, ovcí a koz

Indikační skupina: ruminatorium, digestivum

Charakteristika:

Soli kyseliny propionové doplňují její nedostatek při snížené nebo zastavené činnosti předžaludků, kdy je narušeno štěpení sacharidů. Produkt upravuje pH bachoru, obsahuje rostlinné stimulátory a kvasinky, které podporují obnovu bachorové mikroflóry, a je doplněn o stopové prvky pro maximální účinek.

Použití:

  • Primární dysfunkce předžaludků: vyvolaná přeplněním bachoru, nedostatečným nebo jednostranným krmením, náhlými změnami krmné dávky či závadnými krmivy.

  • Sekundární dysfunkce předžaludků: související s hyperaciditou bachoru, acetomenií, poruchami metabolismu vápníku, podáváním antibiotik a sulfonamidů.

Dávkování:

  • Dospělý skot: 330 g (1/3 balení) rozpuštěné v 1–2 litrech vlažné vody, podávané sondou nebo přímo z lahve. V případě potřeby opakovat 2× denně po dobu 2–5 dnů. Při těžkých stavech možno zvýšit dávku na 500 g (1/2 balení).

  • Mladý skot, ovce, kozy: dávku snížit úměrně hmotnosti zvířete.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovce
EAN: 8594038410273

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola