.
Informační oznámení: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

O nás

Maloobchod zaměřen na chovatelství a inovaci.

 

Habeo – latinsky „chovat“, to je podstata celého e-shopu. Naše vášeň přerostla až k vytvoření tohoto e-shopu a k prodeji akvarijních ryb a rostlin z našeho chovu na burzách po celé Moravě. Jsme jedni z těch, pro které je chovatelství srdcovou záležitostí, a proto od nás můžete očekávat ten nejvyšší servis. Jsme tu proto, abychom Vám poradili a nasměrovali Vás pro koupi toho, co Vaši chovanci opravdu potřebují. Ať už zmínímá špičková krmiva firmy Ocean nutrition, jejíž hlavní motto zní „Chránit přírodu a krásu skrze výživu“ nebo osvětlení té nejvyšší kvality Arcadia – výrobce, který zkombinoval UV-A UV-B a teplo do jediné žárovky, pro chov akva, tera a ptactva. V našem sortimentu rovněž najdete jediný vycházející český moderní akvaristický magazín "Akvárium živě". Chystáme pro Vás další rozšiřování sortimentu a mnoho zajímavých akcí. Rovněž máte možnost si své objednané zboží vyzvednout na aquaburzách po celé Moravě, kterých se pravidelně účastníme. Aktuálně jezdíme Ostrava, Brno, Olomouc, Zlín a Kroměříž. V tomto případě pak neplatíte žádné poštovné.

 

Snažíme se na trh donést inovaci, a proto u nás krom již zmiňovaných dvou značek Ocean Nutrition a Arcadia, najdete také substrát německého výrobce Colomi pro orchidej, akva a tera, který jsme již sami vyzkoušeli a výsledky jsou uspokojující. V rámci možností totiž sami zkoušíme nabízené zboží, protože Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a chceme vědět, co Vám nabízíme. Opíráme se o kvalitu, nikoliv o levný "šunt", který sice za pár “ kaček“ nakoupíte, ale ve výsledku mají Vaši chovanci z těchto produktů nulový či žádný užitek.

 

Potřebujete poradit?

Napište nám, spolupracujeme s celou řadou velmi zkušených chovatelů a rádi se na věci, které sami neznáme, zeptáme jich, abychom Vám mohli dát tu nejlepší možnou odpověď, či doporučení.

 

A co od nás můžete očekávat?

Fér jednání, spolehlivost, komunikativnost a to nejlepší zboží. A pod toto se Vám rád podepíši. Nic totiž nepotěší víc, než když Vám spokojený zákazník poděkuje za výborný nákup a skvělý přístup.

 

Těšíme se na Vaší návštěvu a jakýkoliv podnět k našemu zlepšení vítáme.