.

Ocean Nutrition - krmení a přípravky pro bojovnici pestrou

 

Úspěšný chov bojovnice pestré skrze kvalitní výživu

Výrobky řady Atison Betta je součástí unikátních krmiv vyro­bených společností Ocean Nutrition, která vyvinula kompletní režim krmení a velmi specifický upravovač vody pro určitě nejkrásnější ze všech okrasných ryb. Pomocí těchto produktů je snazší udržet, rozmnožit a zvýšit počet bojovnic Betta ve vynika­jících podmínkách. Vše, co je potřeba, bylo poskytnuto. Upřímně doufáme, že tento sortiment výrobků přispěje k rozvoji velkole­pého hobby chovu bojovnic v dosahu ještě širší veřejnosti.

Pan Atison Phumchoosri je na celém světě uznáván jako jeden z nejrespektovanějších chovatelů bo­jovnic. Kombinací bezkonkurenčních zkušeností pana Atisona v chovu bojovnic a našeho unikát­ního know-how při vývoji špičkových krmiv, jsme vyvinuli produkty řady Atison's Betta. Díky využití obrovských testovacích zkušeností pana Atisona jsme byli schopni určit, zda konkrétně tento sor­timent vyhovuje potřebám ryb druhu Betta. 

Bez názvu 1222

Atison´s Betta Food

betta-food betta-food-1 betta-food-2

Plovoucí granule špičkové kvality (+/- 1,5 mm) jsou vyvinuty tak, aby bojovnicím poskytovaly nejvýživnější kompletní krmivo. Zdokonaluje přírodní zbarvení ryb. Nezakaluje vodu. Náročné testy prokázaly, že je toto krmivo ideální potravou pro bojovnice. Pro ryby od 6 měsíců a starší. Podávejte až 7 granulí dvakrát denně, v závislosti na velikosti bojovnic a na teplotě vody. Položte granule opatrně na hladinu vody.

 • Špičkové denní krmivo pro bojovnice.
 • Vysoce kvalitní plovoucí granule krmiva vyrobené z nejčerstvějších dostupných přísad.
 • Jsou vyvinuty tak, aby bojovnicím poskytovaly nejvýživnější kompletní krmivo.
 • Zdokonaluje přírodní zbarvení ryb.
 • Náročné testy prokázaly, že je toto krmivo ideální potravou pro bojovnice.

Atison´s Betta Pro

betta-pro betta pro betta-pro-2 betta-pro-1

Ideální pro růst a vynikající stav bojovnic. Toto krmivo se vyznačuje zcela novou koncepcí a nemůže být srovnáváno se žádným existujícím krmivem ve formě granulí. Bojovnice jej milují! Toto krmivo je určeno pro chovatele bojovnic, od náruživých nadšenců, až po profesionály. Toto krmivo je bezpečnější, spolehlivější a levnější než živá potrava a také se snáze skladuje a lépe se s ním pracuje. V případě, kdy chcete zlepšit kondici bojovnic (před zahájením chovu nebo před soutěžní výstavou) nebo chcete-li zajistit trvalý růst bojovnic, doporučujeme vám použít krmivo Betta PRO. Podávejte jako základní krmivo rybímu potěru od začátku druhého měsíce až po sedmý měsíc. Bojovnice toto krmivo milují a dávají mu přednost před mraženými a sušenými krmivy. Podávejte až 7 granulí dvakrát denně, v závislosti na velikosti bojovnic a na teplotě vody. Položte granule opatrně na hladinu vody.

 • Dokonalá náhrada živé potravy. Plovoucí granule (+/- 1 mm), nezakalují vodu.
 • Přírodní atraktanty zaručují okamžitý příjem krmiva. Bojovnice budou čilejší a vnímavější.
 • Krmivo zvýrazňuje přirozené zbarvení bojovnic.
 • Ideální nutriční hodnota, nejsou přidána žádná barviva.
 • Ideální pro růst a vynikající stav bojovnic.

Atison´s Betta Starter

betta-starter betta-starter-1 

Vynikající larvální krmivo umožňující dokonalé strávení. Kompletní výživné krmivo pro potěr bojovnic, které podporuje rychlý růst, optimální vývoj a zlepšuje odolnost proti onemocnění. Vysoký obsah proteinů a velmi přitažlivé pro potěr. Volně plovoucí drobky jsou připraveny k použití od třetího dne, až po konec prvního měsíce. Potom vým doporučujeme použití krmiva Betta PRO, aby byl zachován další růst. Konečně, chov bojovnic je snadný.  Toto krmivo bylo náročně testováno a nyní je snadným řešením pro zvýšení počtu vašeho rybího potěru. Rybí potěr namnožený kombinací krmiv Betta Starter a Betta PRO předčil všechny ostatní krmiva z hlediska přežívání plůdku a velikosti dospělých bojovnic. Růst bojovnic je větší, aniž by byl při krmení doplňován tuk. Provádějte krmení v závislosti na stáří potěru a hmotnosti dvakrát denně, a to od 3. dne do konce 1. měsíce. Jedna plná lžíce obsahuje dostatek krmiva pro zhruba 300 jedinců potěru během 3. dne.

 • Vysoký obsah proteinu rafinovaného původu.
 • Obsahuje vysoce nenasycené mastné kyseliny (HUFA) a fosfolipid. Vysoký poměr mastných kyselin Omega 3 / Omega 6. Obsahuje vitamíny A3, D3, E a C.
 • Vysoce lákavé pro rybí potěr.
 • Vynikající stabilita vody a menší množství sedimentů v akváriu.
 • Volně plovoucí jemná drť.

Atison´s Betta Spa

betta-spa_0

Čisté, snadno použitelné, kompletní a konzistentní. Extrakt z listů divokého mandlovníku bude pro bojovnice vytvářet přirozenější prostředí. Obsahuje extrakt z juky, který váže čpavek (NH3) nacházející se ve vodě. Obsahuje vápník, který je nutný pro aktivaci růstu svaloviny a vývin silných kostí, zubů a šupin. Je tvořen pouze přírodními přísadami. Doporučené dávky: 5 ml na 8 l vody pro normální aplikace. Používejte při každé výměně vody. V případě velkých nesnází může být koncentrace zdvojnásobena.

 • Listy obsahují humusové kyseliny a kyselinu tříslovou a vyznačují se také antibakteriálními vlastnostmi.
 • Ideální pro dobrý zdravotní stav bojovnic, podporuje tření, aktivitu a zbarvení ryb. Prostředek Betta SPA je doporučen pro všechny ryby uchovávané v malých nádobách, zejména během přepravy.
 • Snižuje pH vody a absorbuje škodlivé chemikálie. Doplňuje do vody důležité stopové prvky.
 • Zbarvuje vodu prostřednictvím přírodních taninů, ligninů a fulvových kyselin.
 • Vytváří shluky bublin.

Moc pěkné bojovnice pro Vás máme také neustále skladem na našich kamenných prodejnách ve Vizovicích, Vsetíně nebo Valašských Kloboukách

 

10

16

2

20161111_095019 kopie

22

23

24

25

28

5

 

7

8

9