.

Seachem Matrix 250ml

Kód: 8111601160000
Značka: Seachem
183 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vysoce porézní filtrační materiál.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Matrix je vysokoporézní filtrační médium a s jeho pomocí dosáhnete efektivní filtrace a odstranění dusíkatých látek. Každý litr tohoto filtračního média poskytuje více než 700 m2 plochy pro osídlení bakteriemi.
 

K čemu je takové filtrační médium dobré?

Jak jistě víte, tak filtraci v akváriu provádějí užitečné bakterie, které likvidují látky, které jsou pro akvárium nebezpečné nebo nežádoucí. Tyto bakterie jsou usídlené ve filtračních mediích, nejčastěji známých biomolitanech. Rozdíl mezi biomolitany a Seach Matrixem je v ploše, kterou můžou osídlit, takže se jich do Vaše filtru vejde více a to několikatisíckrát. S takovým médiem tedy máte daleko větší předpoklad dosáhnout křišťálově čisté vody!


Jak můžu tento výrobek použít?
Jednoduše a to tak, že Seachem Matrix pouze nasypete do síťky (odkaz zde) nebo do punčochy či vložíte samostaně do koše ve filtru a je hotovo. Nyní začnou bakterie osidlovat médium :-)


 
 
Porovnání s konkurencí

A jak si na tom stojí Seachem Matrix v porovnání s konkurencí? Jak již bylo uvedeno, tak rozdíl o proti klasickým biomolitanům je tak enormní, že je téměř nemožné tyto produkty porovnávat, ale jak si stojí proti největším lídrům na trhu EHEIMU a Sera?

Výrobcem udávaná plocha pro osídlení bakteriemi je v případě EHEIM Substrat Pro 450 m, Sera Siporax 270 mzatímco Seachem Matrix má plochu pro osídlení 700 m2

Každý litr tohoto filtračního média poskytuje více než 700 m2 plochy pro osídlení bakteriemi.

Jeden litr Matrixu poskytne tolik plochy pro filtrační bakterie, jako 170 litrů plastových médií.

Výrobce Seachem deklaruje, že jeho výrobek Matrix poskytuje 10 x větší plochu pro osídlení bakteriemi oproti substrátu EHEIM Substrat 

Instrukce:

Použijte minimálně 500 ml Matrixu na každých 200 litrů akvarijní vody. Umísťete jej do jakéhokoliv filtru.

Balení 250ml je na 100L

Balení 500ml je na 200L

Balení 1000ml je na 400L

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: