.

MICRO Artemia Cysts 25 g - vajíčka artemií k líhnutí

Kód: AM25
390 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Velmi malá vajíčka artemie pro první krmení choulostivého potěru. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Velmi malé nauplie pro první krmení choulostivého potěru
  • Obsah vysoce nenasycených mastných kyselin Omega-3 HUFA > 15 mg/g v sušině
  • Přirozeně bohaté na nezbytné vysoce nenasycené mastné kyseliny EPA
  • Extrémně vysoké, rychlé a synchronní líhnutí
  • Efektivita líhnutí až 300 000 nauplií na gram a vyšší hodnoty, tj. nejjemnější artemie k líhnutí na trhu

Krmivo Micro Artemia Cysts jsou velmi malé a rychle se líhnoucí cysty. V optimálních podmínkách bude líhnutí ukončeno během 16 až 18 hodin, kdy bude dosaženo optimální velikosti.

Nauplie ve stadiu i v sušině obsahují více než 15 mg/g vysoce nenasycených mastných kyselin (zejména EPA).

Další výhodou tohoto produktu je, že stadium nauplie I dosahuje délky +/- 430 mikronů, což je ideální pro první krmení malých a choulostivých druhů potěru ryb. Proto není doporučeno provádět obohacování, které by způsobilo velmi rychlé zvětšení délky nauplií.

TIP:

Krmte touto artémií jen po dobu nezbytně nutnou a pak přejděte na artémie 260.000 NPG a šetřete výdaje.

Chcete se dozvědět více o artemiích? Přečtěte si naše články:

Odskořápkovaná Artémie - co to je a jak s ní naložit

Artémie k líhnutí

Artémie jako nejhodnotnější krmivo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Habeo.cz je jediným distributorem kvalitních krmiv Ocean Nutrition v celé České republice a na Slovensku.

Společnost Ocean Nutrition™ se od svého založení v roce 1982 zabývá produkcí nejmodernějších a velmi kvalitních krmiv pro mořské a sladkovodní tropické ryby. Ocean Nutrition je jedna z firem, která dokáže co nejlépe napodobit skladbu potravy pro ryby, tak, aby co nejlépe odpovídala přirozené stravě, která se nachází v přírodním prostředí. Jedná se o velmi složitý úkol, kdy biologové musí hledat snadno dostupné náhrady za velké množství drobných bezobratlých živočichů, jiker a planktonu, které jsou normální stravou exotických ryb v jejich přirozeném prostředí. Receptury krmiv vznikaly postupně po řadu let a jsou stále velmi pečlivě upravovány a rozšiřovány tak, aby se svými vlastnostmi co nejvíce přiblížily přirozené potravě, která se nachází v přírodě.

Ocean Nutrition™ je respektovaným průkopníkem v oblasti akvarijních krmiv. Mnoho produktů je k dispozici v mražené formě, či formou pelet a vloček. Nabízí také vajíčka artemií k líhnutí. Díky tomu má zákazník možnost volby takové formy krmiva, které je ideální pro jeho situaci, s tím, že základní a podstatná skladba krmiva zůstává stále stejná.
Ocean nutrition používá unikátní systém testování produktů. Každý produkt je komplexně testován po stránce kvality, stravitelnosti a výživných vlastností krmiva. Jelikož výrobce nemůže testovat výrobek na všech možných druzích ryb, dává jej po vlastním testování k dispozici uznávaným expertům v oblasti akvaristky, kteří se zabývají dalším odzkoušením produktů na jejich rybách. Tito profesionálové poskytují další cenné poznatky, které umožňují dosáhnout co nejlepší kvality daného produktu před jeho uvedením na trh.

Ústředí firmy Ocean Nutrition™ se nachází v Salt Lake City v Utahu. Dále mají regionální sídla v Evropě (Belgie) a v Asii (Thajsko). Stálými zákazníky Ocean Nutrition je celá řada profesionálních chovatelů ryb, mnoho významných světových veřejných akvárií, spousta nadšených akvaristů i drobných chovatelů. Filozofií Ocean Nutrition™ je hledat nová a unikátní řešení v oblasti akvaristických krmiv, jak to vyjadřuje i jejich motto "Chránit život a krásu skrze výživu", což je jejich absolutní prioritou. 

logo_1