.

Ocean Nutrition Community Formula Flakes 34g

Kód: 1025600
100 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Dopřejte svým rybičkám tu nejlepší péči s naším superprémiovým vločkovým krmivem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyvážená směs prvotřídních ingrediencí zajišťuje optimální výživu a podporuje zdraví a vitalitu vašich akvarijních ryb. Naše krmivo je bohaté na esenciální vitamíny, minerály a přírodní antioxidanty, které podporují imunitní systém a zlepšují celkovou kondici ryb. Je ideální pro každodenní krmení všech druhů akvarijních rybiček

Tato vynikající směs nejlepších přísad je chytrou směsí mořských a rostlinných proteinů. U tohoto krmiva bylo výzvou vytvoření vločkového krmiva pro ryby s velmi rozdílnými potřebami, kdy tyto ryby často pochází z velmi rozdílných prostředí. Toto krmivo povzbuzuje chuť k jídlu, zlepšuje zbarvení a množení ve sladkovodních společenských akváriích. Klíčové složky obsahují čerstvé rybí proteiny a čerstvé mořské plody: lososa, plankton, kril, mlže, chobotnice, mlže, hnědé mořské řasy, sledě, artemie. Lahodná směs nejlepších přísad, která je ideální pro sladkovodní společenská akvária. Podávejte tolik krmení, kolik jsou ryby schopny zkonzumovat během 2 až 3 minut. Provádějte krmení 3 až 4 krát za den.

  • Vysoce vábivé základní krmivo, které je určeno pro společenská akvária.
  • Ideální obsah proteinů.
  • Zdokonaluje zbarvení, zlepšuje vitalitu a posiluje imunitní systém.
  • Bohaté na vitamíny a obsahuje silice česneku.
  • Vytvářeno a testováno biology zabývajícími se akvakulturou. Nezakaluje vodu.

 

Složení:

Plátky lososa, plankton Euphasia pacifica, pšeničná moučka, MPAX™ (Marine Protein Amino eXtract: rybí moučky, výběrové aminokyseliny (DL-Arginin, L-Lysin, DL-Methionin, Betain, TL-Tryptofan)), vitamíny (kyselina askorbová (vitamín C), biotin (vitamín H), vitamín B12, riboflavin (vitamín B2), mononitrát thiamin (vitamín B1), octan tokoferol (vitamín E), kyselina pantotenová (vitamín B5), menadion (vitamín K3), kyselina listová (vitamín B9), cholikalciferol (vitamín D3), niacin (vitamín B3), retinol (vitamín A1), pyridoxin (vitamín B6)), minerály (jodid draselný, oxid železitý, síran manganatý, oxid hořečnatý, síran zinečnatý), etoxygin, karotenoidní pigmenty, sója, pšeničné klíčky, jikry tuňáka, plankton Euphasia superba, hnědé mořské řasy, chobotnice, mořské řasy, dospělé artemie, zárodky artemií, řasy rodu Spirulina, česnek, olej z jiker lososa, mlži.

Zaručený rozbor:
  • Proteiny    47,5 %
  • Vlákniny    1,0 %
  • Tuky    11,0 %
  • Popeloviny    6,5 %
  • Voda    8,8 %
 
Věděli jste následující?

Hladina tuků v krmivu je důležitá z hlediska optimálního růstu mladých ryb.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Habeo.cz je jediným distributorem kvalitních krmiv Ocean Nutrition v celé České republice a na Slovensku.

Společnost Ocean Nutrition™ se od svého založení v roce 1982 zabývá produkcí nejmodernějších a velmi kvalitních krmiv pro mořské a sladkovodní tropické ryby. Ocean Nutrition je jedna z firem, která dokáže co nejlépe napodobit skladbu potravy pro ryby, tak, aby co nejlépe odpovídala přirozené stravě, která se nachází v přírodním prostředí. Jedná se o velmi složitý úkol, kdy biologové musí hledat snadno dostupné náhrady za velké množství drobných bezobratlých živočichů, jiker a planktonu, které jsou normální stravou exotických ryb v jejich přirozeném prostředí. Receptury krmiv vznikaly postupně po řadu let a jsou stále velmi pečlivě upravovány a rozšiřovány tak, aby se svými vlastnostmi co nejvíce přiblížily přirozené potravě, která se nachází v přírodě.

Ocean Nutrition™ je respektovaným průkopníkem v oblasti akvarijních krmiv. Mnoho produktů je k dispozici v mražené formě, či formou pelet a vloček. Nabízí také vajíčka artemií k líhnutí. Díky tomu má zákazník možnost volby takové formy krmiva, které je ideální pro jeho situaci, s tím, že základní a podstatná skladba krmiva zůstává stále stejná.
Ocean nutrition používá unikátní systém testování produktů. Každý produkt je komplexně testován po stránce kvality, stravitelnosti a výživných vlastností krmiva. Jelikož výrobce nemůže testovat výrobek na všech možných druzích ryb, dává jej po vlastním testování k dispozici uznávaným expertům v oblasti akvaristky, kteří se zabývají dalším odzkoušením produktů na jejich rybách. Tito profesionálové poskytují další cenné poznatky, které umožňují dosáhnout co nejlepší kvality daného produktu před jeho uvedením na trh.

Ústředí firmy Ocean Nutrition™ se nachází v Salt Lake City v Utahu. Dále mají regionální sídla v Evropě (Belgie) a v Asii (Thajsko). Stálými zákazníky Ocean Nutrition je celá řada profesionálních chovatelů ryb, mnoho významných světových veřejných akvárií, spousta nadšených akvaristů i drobných chovatelů. Filozofií Ocean Nutrition™ je hledat nová a unikátní řešení v oblasti akvaristických krmiv, jak to vyjadřuje i jejich motto "Chránit život a krásu skrze výživu", což je jejich absolutní prioritou. 

logo_1