.

Akvárium set PACIFIC KID 40 x 20 x 25 cm - 20 l bez osvětlení

Kód: 300116
Individuální doprava
Značka: Cat-Gato
700 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Akvárium pro malé chovatele, startovní balíček pro pěstování rybiček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akvárium pro malé chovatele, startovní balíček pro pěstování rybiček.

Ideální pro začátečníky, ale i pokročilé. POZOR! SET neobsahuje osvětlení.

Vynikající poměr cena/výkon

 Set obsahuje:

  • Akvarijní filtr
  • Plastová rostlina nebo dekorace
  • Písek

 příslušenství kid

 

 Rozměry setu:  délka 40 cm, šířka 20 cm, výška 25 cm

 Byli bychom neradi, kdyby Vám bylo akvárium doručeno poškozené a proto lze u tohoto produktu zvolit pouze dopravu typu "Přeprava nadrozměrných zásilek." Po špatných zkušenostech s doručováním skleněného zboží přes různé přepravce jsme přešli na přepravu vlastními firemními vozidly. V tomto případě se s zákazníkem domlouváme individuálně dostatečně dlouho předem o konkrétním termínu doručení. V krajních případech zasíláme toto zboží přes Toptrans, který Vás ihned po převzetí zboží do přepravy bude informovat o plánovaném termínu doručení sám. Děkujeme za pochopení. 

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
N Avatar autora Dobrý den, plastový kryt u daného akvária není. Akvárium je přikryto z vrchní části skleněným plátem. 4.2.2021 21:55
Dobrý den mohla bych se zeptat zda je u akvária i kryt? děkuju za odpověd
H Avatar autora 5.2.2021 14:48
Dobrý den, plastový kryt u daného akvária není. Akvárium je přikryto z vrchní části skleněným plátem.
T Avatar autora Filtrace 18.3.2021 21:54
Dobrý den, je v tomto akváriu i filtrace? Nemyslím jen pěnový filtr ale také motorek. Děkuji
H Avatar autora Filtrace 19.3.2021 07:00
Dobrý den, tento akvarijní set má filtr, který filtruje vodu tak, že ji motorkem nasává a následně filtruje. Obsahuje tedy i motorek. Na fotografii u produktu jej můžete vidět, lze na fotce také vidět, jak z akvária vede kabel k zapojení filtru.

Firma Cat-Gato s.r.o. byla založena v roce 1999 a specializuje se na výrobu produktů pro zvířectvo na zlepšení jejich života a komfortu. Na začátku se firma specializovala na výrobu škrabadel pro kočky. Následně byla výroba rozšířena o produkty jako akvária, textilní, plastové, dřevěné výrobky a výrobky z kůže.

Česká společnost Cat-Gato s.r.o. je dnes jedním z hlavních výrobců akvárií v Evropě, jejíž výrobky mají certifikáty CE a TÜV. Všechny produkty jsou vyráběny ve vlastních zařízeních na Moravě v Lutíně.

Od této firmy nabízíme hlavně kvalitní sety akvárií s příslušenstvím pro začátečníky i pokročilé. Dále nabízíme různé pelíšky a škrabadla pro Vaše miláčky.  Jedná se o produkty s adekvátním poměrem ceny a výkonu. Věříme, že si vyberete.