.

SICCE Čerpadlo Voyager Nano 1000 l/h

Kód: 8011469959268
Značka: SICCE
1 222 Kč
Expedujeme do 3 - 5 pracovních dnů
Možnosti doručení

SICCE Čerpadlo Voyager Nano 1000 l/h. Pro akvária o velikosti 80 - 200 l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejmenší proudové čerpadlo pro mořská i sladkovodní akvária. Jeho celková délka je pouhých 6,5 cm! Toto čerpadlo navíc vyniká nízkou spotřebou elektrické energie - při výkonu 1 000 l/h činí příkon pouze 2,8 W.

I přes své kompaktní rozměry disponuje všemi funkcemi běžnými pro ostatní SICCE výrobky. Samozřejmostí je i bezpečnost - to je zajištěno kvalitním zpracováním a použitím kvalitních materiálů - 100% MADE IN ITALY. Důkazem je prodloužená záruka na 36 měsíců!

Čerpadlo je vybavenou jemnou mřížkou rotoru, která poskytuje ochranu pro nejmenší ryby, korály a mořské hvězdy.

Voyager Nano dále disponuje funkcí automatického mazání a čištění rotoru čerpadla, což prodlužuje životnost, minimalizuje potřebu údržby, zajišťuje tichý provoz a snižuje přenos tepla do akvarijní vody.

Mezi další výhody patří anti-vibrační magnetický držák pro skla o tloušťce až 12 mm. Díky použití speciální gumy nedochází k přenosu vibrací do skla akvária. Konstrukce uchycení dovoluje směrování čerpadla v úhlu 360°.

Tento výrobek je vhodné kombinovat s ON/OFF kontrolérem SICCE Wave Surfer - to umožňuje vytvářet až 10 sekundové přírodní mořské proudy na korálových útesech.

Rozměry čerpadla: 65 x 40 x 50 mm + 10 mm držák vně akvária

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: