.

Goldfish Flakes 71g

Kód: 1025620
155 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vhodné i pro: Parmičky, Tetry, Razbory, Závojntky, Koi, Živorodky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dokonalé krmivo pro naše oblíbené miláčky. Vytvořeno tak, aby poskytovalo vyváženou směs proteinů a vitamínů. Doplněné pigmenty zaručují, že vaše si vaše závojnatky udrží své zářivé barvy. Klíčové složky obsahují čerstvé proteiny z ryb a mořských plodů: plátky lososa, plankton, kril, chobotnice, mlže, sledě, artemie. Vědecky formulované krmivo, které splní potřeby závojnatek. Také ideální pro další odrůdy závojnatek, jako jsou teleskopka (Black Moor), bublinoočka (Bubble Eye), Oranda, Ryukin atd. Podávejte tolik krmení, kolik jsou ryby schopny zkonzumovat během 2 až 3 minut. Provádějte krmení 3 až 4 krát za den.

  • Velmi chutné základní krmivo, které je formulováno tak, aby poskytovalo vyváženou směs proteinů, vitamínů a pigmentů, která je nezbytná pro zdravý vývoj a zbarvení všech druhů závojnatek.
  • Odpovídající obsah proteinů a bohatý obsah vitamínů.
  • Obsahuje česnekové silice.
  • Zdokonaluje zbarvení, zlepšuje vitalitu a posiluje imunitní systém.
  • Vytvářeno a testováno biology zabývajícími se akvakulturou. Nezakaluje vodu.
Složení:

Plátky lososa, plankton Euphasia superba, sója, plankton Euphasia pacifica, pšeničnou moučku, pšeničné klíčky, dospělé artemie, mlži, MPAX™ (Marine Protein Amino eXtract: rybí moučky, výběrové aminokyseliny (DL-Arginin, L-Lysin, DL-Methionin, Betain, TL-Tryptofan)), vitamíny (kyselina askorbová (vitamín C), biotin (vitamín H), vitamín B12, riboflavin (vitamín B2), mononitrát thiamin (vitamín B1), octan tokoferol (vitamín E), kyselina pantotenová (vitamín B5), menadion (vitamín K3), kyselina listová (vitamín B9), cholikalciferol (vitamín D3), niacin (vitamín B3), retinol (vitamín A1), pyridoxin (vitamín B6)), minerály (jodid draselný, oxid železitý, síran manganatý, oxid hořečnatý, síran zinečnatý), etoxygin, karotenoidní pigmenty, hnědé mořské řasy, chobotnice, mořské řasy, řasy rodu Spirulina, jikry tuňáka, zárodky artemií, olej z jiker lososa, česnek.

Zaručený rozbor:
  • Proteiny    32,0 %
  • Vlákniny    1,0 %
  • Tuky    8,2 %
  • Popeloviny    6,0 %
  • Voda    8,8 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Habeo.cz je jediným distributorem kvalitních krmiv Ocean Nutrition v celé České republice a na Slovensku.

Společnost Ocean Nutrition™ se od svého založení v roce 1982 zabývá produkcí nejmodernějších a velmi kvalitních krmiv pro mořské a sladkovodní tropické ryby. Ocean Nutrition je jedna z firem, která dokáže co nejlépe napodobit skladbu potravy pro ryby, tak, aby co nejlépe odpovídala přirozené stravě, která se nachází v přírodním prostředí. Jedná se o velmi složitý úkol, kdy biologové musí hledat snadno dostupné náhrady za velké množství drobných bezobratlých živočichů, jiker a planktonu, které jsou normální stravou exotických ryb v jejich přirozeném prostředí. Receptury krmiv vznikaly postupně po řadu let a jsou stále velmi pečlivě upravovány a rozšiřovány tak, aby se svými vlastnostmi co nejvíce přiblížily přirozené potravě, která se nachází v přírodě.

Ocean Nutrition™ je respektovaným průkopníkem v oblasti akvarijních krmiv. Mnoho produktů je k dispozici v mražené formě, či formou pelet a vloček. Nabízí také vajíčka artemií k líhnutí. Díky tomu má zákazník možnost volby takové formy krmiva, které je ideální pro jeho situaci, s tím, že základní a podstatná skladba krmiva zůstává stále stejná.
Ocean nutrition používá unikátní systém testování produktů. Každý produkt je komplexně testován po stránce kvality, stravitelnosti a výživných vlastností krmiva. Jelikož výrobce nemůže testovat výrobek na všech možných druzích ryb, dává jej po vlastním testování k dispozici uznávaným expertům v oblasti akvaristky, kteří se zabývají dalším odzkoušením produktů na jejich rybách. Tito profesionálové poskytují další cenné poznatky, které umožňují dosáhnout co nejlepší kvality daného produktu před jeho uvedením na trh.

Ústředí firmy Ocean Nutrition™ se nachází v Salt Lake City v Utahu. Dále mají regionální sídla v Evropě (Belgie) a v Asii (Thajsko). Stálými zákazníky Ocean Nutrition je celá řada profesionálních chovatelů ryb, mnoho významných světových veřejných akvárií, spousta nadšených akvaristů i drobných chovatelů. Filozofií Ocean Nutrition™ je hledat nová a unikátní řešení v oblasti akvaristických krmiv, jak to vyjadřuje i jejich motto "Chránit život a krásu skrze výživu", což je jejich absolutní prioritou. 

logo_1