.

Křišťálově čistá voda ve Vašem akváriu

oY8aKYmaLpQW

Purolit udělá Vaší vodu křišťálově čistou. Jedná se o speciální adsorbent, který okamžitě po vložení do filtru začne z vody odstraňovat dusičnany. Voda bude naprosto průhledná a zbavena všech škodlivých látek. Sáček můžete také jen zavěsit na pár dní do akvária. Purolit drží na uzdě amoniak, nitrity i nitráty. Má minimální dopad na množství mikroživin v akváriu, což je výhodné pro rostliny, a naprosto bezpečné pro všechny živočichy. Regenerace je velmi jednoduchá - pomocí obyčejné kuchyňské soli. Výrobek je naprosto srovnatelný se zahraničními značkami, avšak za rozumnou cenu.

Zvyšuje redox potenciál, čímž je voda ještě průzračnější. Při práci do sebe Purolit postupně nasává nečistoty a mění se na tmavý. Jestliže jej ponoříte do roztoku soli s vodou, vyčistíte jej a bude znovu jako nový. Purolit vložte do akvarijního filtru, nebo zavěste do akvária. Každý 1 litr ošetří až 4000 l vody po dobu šesti měsíců. Jakmile začně být jeho barva ve filtru hnědá a dále se nemění, tak proveďte regeneraci. 

Aplikace nemůže být jednodušší:

Profiplants Purolit vložte do filtru. Je jedno, jestli je filtr vnější, vnitří, nebo závěsný - pokud se do filtru vejde, tak ho tam vložte. Vložením do filtru se sice ochudíme o kontrolu, jak dalece je Purolit vyčerpaný, ovšem i vyčerpaný tmavý Purolit akvárium nijak negativně neovlivní. Pokud chceme mit plnou kontrolu, zavěsíme Purolit na okraj akvária, do míst, kde alespoň trochu proudí voda . viz fotografie dole. Až v akváriu obsah dusičnanů klesne, můžeme pytlík přehodit bez obav do dalšího akvária. Pokud je obsah již tmavý, nejdříve provedeme regeneraci.

Regenerace

  • v jednom litru vody rozpusťte 200 g soli
  • vložte znečištěný tmavý Purolit
  • koupejte tak dlouho, dokud není purolit opět světlý
  • krátce opláchněte v čisté vodě a opět použijte

Skladování:

Profiplants Purolit nesmí úplně vyschnout. Pokud jej nepoužíváte, skladujte jej ve vlhkém či mokrém prostředí. Dobře se k tomu hodí originální znovuuzavíratelný sáček, ve kterém je Purolit prodáván.

Profiplants - Purolit lze jednoduše použít v každém akváriu - zavěšením do akvária.

20170201_154512_resized

kUo23neMAODU