.
Informační oznámení: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

5 důvodů, proč se nebát nakoupit mražené krmení pro rybičky přes internet

Rádi by jste Vašim rybám v akváriu dopřáli kvalitní mražené krmení, které je nejhodnotnějším zdrojem živin, ale máte obavy si jej zakoupit přes internet? Nabízíme Vám 5 důvodů, proč se toho bát vůbec nemusíte.

1) Máme více než 20 let zkušeností na trhu s chovatelskými potřebami

Již více než 20 let dodáváme chovatelské potřeby a mražené krmení do obchodů po celé Moravě, Čechách a Slovensku. Za tu dobu jsme nasbírali nepřeberné množství zkušeností. 
  

2) Zaručujeme 100% kvalitu mraženého krmení

Mražené krmení si necháváme vyrábět pod naší privátní značkou, což znamená, že máme pod kontrolou kvalitu krmení i jeho složení. Kvalita krmení je vždy stejná.
    

3) Termobalení ZDARMA

Veškeré mražené krmení balíme do termoboxů, které jsou pro Vás ZDARMA. Díky tomu máme jistotu, že krmení k Vám dorazí vždy v perfektní kondici a hlavně zůstane zmražené
   

4) Garantujeme dodání druhý pracovní den od odeslání

Mražené krmení zasíláme s garancí doručení druhý pracovní den od odeslání. V případě, že Vám zboží nedorazí následující pracovní den od odeslání objednávky, nemusíte již zásilku vyzvedat a my Vám ji zašleme znovu.
     

5) Nejširší nabídka mraženého krmení u nás

V naší nabídce mraženého krmení najdete sortiment pro všechny druhy ryb. Od základních mražených krmiv až po speciality pro nejnáročnější ryby.