.
Informační oznámení: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

5 důvodů, proč se nebát nakoupit mražené krmení pro rybičky

 
Rádi byste Vašim rybičkám v akváriu dopřáli kvalitní mražené krmení, které je nejhodnotnějším zdrojem živin, ale máte obavy si jej zakoupit přes internet? Nemusíte mít obavy. Nabízíme Vám 5 důvodů, proč se bát nemusíte :
 
 1.  Máme více než 20 let zkušeností na trhu s chovatelskými potřebami
  Již více než 20 let dodáváme chovatelské potřeby a mražené krmení do obchodů po celé Moravě, v Čechách a na Slovensku. Za tu dobu jsme nasbírali nepřeberné množství zkušeností, rozšířili jsme nabídku produktů pro Vaše miláčky a zaměřujeme se hlavně na online prodej mražených i živých krmiv. 


 2.  Zaručujeme 100% kvalitu mraženého krmení
  Mražené krmení si necháváme vyrábět pod naší privátní značkou, což znamená, že máme pod kontrolou kvalitu krmení i jeho složení. Zaručujeme tu nejvyšší kvalitu a čerstvost zmražených produktů. Jako jediný prodejce v ČR, nabízíme produkty značky Ocean Nutrition. Jedná se o vědecky formulovaná krmiva pro nejnáročnější druhy mořských ryb.


 3.  Termo-balení ZDARMA
  Veškeré mražené krmení balíme do termoboxu, který je již v ceně Vaší objednávky. Nezáleží na tom, jak velký objem mraženého krmení si objednáte. Vždy zaručujeme čerstvost našich produktů a vše balíme tak, aby k Vám zboží dorazilo v pořádku a zmražené.


 4.  Garantujeme dodání druhý pracovní den od odeslání
  Mražené krmení zasíláme s garancí doručení do druhého dne ode dne odeslání. V případě, že Vám zboží nedorazí následující pracovní den od odeslání objednávky, nemusíte již zásilku vyzvedávat, zašleme Vám ji znovu.
  Mražené zboží nezasíláme na dobírku, je možné zaplatit pouze bankovním převodem nebo platební kartou online - jedná se o bezpečnostní opatření, díky kterému se vyvarujeme případnému odmítnutí zásilky a vrácení rozmrazeného znehodnoceného zboží.

 5.  Nejširší nabídka mraženého krmení pouze na Habeo.cz
  V naší nabídce mraženého krmení najdete sortiment pro všechny druhy ryb - od základních mražených krmiv pro sladkovodní rybičky, až po speciality pro nejnáročnější ryby jako jsou Terčovci a jiné cichlidy.