.

Proč u nás nakoupit živá krmiva a návnady online

 
Chcete dopřát svému mazlíčkovi kvalitní potravu a dát mu při krmení pocit, jako by lovil v přírodě? 
 
Jste rybář a nevíte, kde zakoupit kvalitní živé nástrahy?
 
Objednejte online a nechte si dovézt až domů živé krmení nebo návnady přes Českou poštu s garancí doručení do druhého dne.
 
A proč objednat živé zboží právě na Habeo.cz?
 
 • Máme více než 20 let zkušeností na trhu s chovatelskými potřebami
  Již více než 20 let dodáváme chovatelské potřeby, živé i mražené krmení do obchodů po celé Moravě, v Čechách a na Slovensku. Za tu dobu jsme nasbírali nepřeberné množství zkušeností a rozšířili jsme nabídku produktů pro Vaše miláčky. Rádi Vám také poradíme a zodpovíme všechny Vaše otázky ohledně chovatelství a akvaristiky všeho druhu. 

 • Zaručujeme 100% kvalitu
  Živé krmení dovážíme pouze od našich ověřených pěstitelů, se kterými spolupracujeme již několik let. Sarančata, cvrčky, šváby, žížaly, rousnice i všechny nabízené druhy červů nabízíme také ve velkoobchodních cenách v našem katalogu Akvaterakrmiva.cz pro všechny, kteří vlastní chovatelské nebo rybářské potřeby a mají zájem o pravidelný odběr tohoto zboží.

 • Speciální balení
  Veškeré živé krmení balíme do speciálních krabiček, které jsou uzpůsobeny tak, aby ani jeden kus neunikl, a zároveň, aby všechny kusy měly dostatečný přísun kyslíku při převozu. Zboží je baleno dle objednaného množství. Menší množství balíme do speciálních průhledných perforovaných krabiček a následně do kartonových krabic s nainstalovanou síťkou. Červi jsou odesílání buď v krabičkách o objemu 1 dcl, nebo ve speciálních perforovaných sáčcích. Dendrobeny a rousnice jsou dodávány v krabičkách společně s kvalitním substrátem, ve kterém vydrží žít poměrně dlouhou dobu. 
  V zimním období balíme vaše zásilky tak, abychom omezili možnost prochladnutí přepravovaného hmyzu a s tím spojenou možnou mortalitu v zásilce. Pokud poklesnou teploty pod cca 0°C, přidáváme do balení topný sáček k uchování příznivé teploty. Pokud přesto v mrazivém zimním období dostanete zásilku s naším hmyzem, který se nehýbe, nemějte obavy, pravděpodobně je jen podchlazený a hibernuje. Přesypte ho z přepravní kartonové krabice do vašeho boxu u box umístěte na teplé místo. Většina jedinců se opět probudí, může se vyskytnout částečná mortalita, ale to cca do 10% ze zaslaného množství. 

 • Garantujeme dodání druhý pracovní den od odeslání
  Živé krmení zasíláme s garancí doručení do druhého dne ode dne odeslání. 
  V případě, že Vám zboží nedorazí následující pracovní den od odeslání objednávky, nemusíte již zásilku vyzvedávat, zašleme Vám ji znovu. 
  Živé zboží nezasíláme na dobírku, je možné zaplatit pouze bankovním převodem nebo platební kartou online - jedná se o bezpečnostní opatření, díky kterému se vyvarujeme případnému odmítnutí zásilky a vrácení krmení, které již nemusí být zcela živé a ztratí tím svou čerstvost.

 • Hmyz jako krmivo
  Pokud si stále nejste jisti, zda a jaké živé krmivo použít pro Vaše zvířátko, neváhejte si přečíst náš článek na toto téma - Hmyz jako krmivo
  Červíci a žížaly jsou většinou používány na rybolov. Moučné červy mají krom ryb rádi také ptáci, drůbež, exotické ptactvo, ale i některá terarijní zvířata a hlodavci, jako například ježci. Do terárií naši zákazníci rádi nakupují cvrčky, sarančata a také šváby. 

 

gecko-2299365_1280