.

Proč u nás nakoupit živá krmiva a návnady online

 
Chcete dopřát svému mazlíčkovi kvalitní potravu a dát mu při krmení pocit, jako by lovil v přírodě? 
 
Jste rybář a nevíte, kde zakoupit kvalitní živé nástrahy?
 
Objednejte online a nechte si dovézt až domů živé krmení nebo návnady přes Českou poštu s garancí doručení do druhého dne.
 
A proč objednat živé zboží právě na Habeo.cz?
 
 • Máme více než 20 let zkušeností na trhu s chovatelskými potřebami
  Již více než 20 let dodáváme chovatelské potřeby, živé i mražené krmení do obchodů po celé Moravě, v Čechách a na Slovensku. Za tu dobu jsme nasbírali nepřeberné množství zkušeností a rozšířili jsme nabídku produktů pro Vaše miláčky. Rádi Vám také poradíme a zodpovíme všechny Vaše otázky ohledně chovatelství a akvaristiky všeho druhu. 

 • Zaručujeme 100% kvalitu
  Živé krmení dovážíme pouze od našich ověřených pěstitelů, se kterými spolupracujeme již několik let. Sarančata, cvrčky, šváby, žížaly, rousnice i všechny nabízené druhy červů nabízíme také ve velkoobchodních cenách v našem katalogu Akvaterakrmiva.cz pro všechny, kteří vlastní chovatelské nebo rybářské potřeby a mají zájem o pravidelný odběr tohoto zboží.

 • Speciální balení
  Veškeré živé krmení balíme do speciálních krabiček, které jsou uzpůsobeny tak, aby ani jeden kus neunikl, a zároveň, aby všechny kusy měly dostatečný přísun kyslíku při převozu. Zboží je baleno dle objednaného množství. Menší množství balíme do speciálních průhledných perforovaných krabiček a následně do kartonových krabic s nainstalovanou síťkou. Červi jsou odesílání buď v krabičkách o objemu 1 dcl, nebo ve speciálních perforovaných sáčcích. Dendrobeny a rousnice jsou dodávány v krabičkách společně s kvalitním substrátem, ve kterém vydrží žít poměrně dlouhou dobu. 
  V zimním období balíme vaše zásilky tak, abychom omezili možnost prochladnutí přepravovaného hmyzu a s tím spojenou možnou mortalitu v zásilce. Pokud poklesnou teploty pod cca 0°C, přidáváme do balení topný sáček k uchování příznivé teploty. Pokud přesto v mrazivém zimním období dostanete zásilku s naším hmyzem, který se nehýbe, nemějte obavy, pravděpodobně je jen podchlazený a hibernuje. Přesypte ho z přepravní kartonové krabice do vašeho boxu u box umístěte na teplé místo. Většina jedinců se opět probudí, může se vyskytnout částečná mortalita, ale to cca do 10% ze zaslaného množství. 

 • Garantujeme dodání druhý pracovní den od odeslání
  Živé krmení zasíláme s garancí doručení do druhého dne  ode dne odeslání. 
  Živé zboží nezasíláme na dobírku, je možné zaplatit pouze bankovním převodem nebo platební kartou online - jedná se o bezpečnostní opatření, díky kterému se vyvarujeme případnému odmítnutí zásilky a vrácení krmení, které již nemusí být zcela živé a ztratí tím svou čerstvost.

 • Hmyz jako krmivo
  Pokud si stále nejste jisti, zda a jaké živé krmivo použít pro Vaše zvířátko, neváhejte si přečíst náš článek na toto téma - Hmyz jako krmivo
  Červíci a žížaly jsou většinou používány na rybolov. Moučné červy mají krom ryb rádi také ptáci, drůbež, exotické ptactvo, ale i některá terarijní zvířata a hlodavci, jako například ježci. Do terárií naši zákazníci rádi nakupují cvrčky, sarančata a také šváby. 

 

gecko-2299365_1280