.

Tablety NPK + mikroprvky do dna 20 tabs

Kód: 2692
Značka: Invital
97 Kč 80 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

20 kusů tablet v jednom balení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tablety NPK+mikroprvky do dna

Tablety NPK + mikroprvky pomalu uvolňují živiny do akvária po dobu půl roku. Obsahují všechny potřebné živiny pro zdravý růst akvarijních rostlin. Rostliny tak nebudou nikdy hladovět.

 

Tablety NPK + mikroprvky obsahují dusík, fosfor, draslík, hořčík a důležité mikroprvky pro zdravý růst rostlin. Hnojivo se pomalu uvolňuje a nehrozí tak přehnojení ani růst řas. Živiny jsou odčerpávány kořeny rostlin a ty se tak mohou svým vitálním růstem úspěšně bránit řasám, které k hnojivu nemají přístup.

 

Aplikace:

Vložte několik tablet ke kořenům rostliny. Tablety vkládejte do substrátu pinzetou a co možná nejhlouběji. V případě, že máte dno zcela zarostlé, vložte do dna tablety s rozestupem 6 x 6 cm. Obal tablety se během několika hodin rozpustí a v substrátu tak zůstanou jen kuličky hnojiva. Po aplikace neprovádějte hloubkové odkalování a snažte se zamezit vyplavení hnojiva. Po půl roce (záleží na množství rostlin) proveďte opětovné dohnojení dna.

Vhodné do každého akvária pro zamezení růstu řas a podpoření rostlin. Vhodné jak pro ružicové, tak pro stonkové rostliny. Balení obsahuje 20 tobolek. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: