.

PRO H2O - Bioaktivní nano substrát jemný (0.2 - 1.0mm) - v průhledném kbelíku

Kód: 54553 54554 54556 Zvolte variantu
Značka: PROH2O
44 Kč 88 Kč 126 Kč od 44 Kč 36 Kč bez DPH 73 Kč bez DPH 104 Kč bez DPH od 36 Kč bez DPH
Objednáno Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

bioaktivní nano substrát se skládá z keramzitu

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROH2O - bioaktivní nano substrát se skládá z keramzitu. Velikost zrna mezi 0,1 a 1 mm dává vodním rostlinám výbornou podporu a umožňuje dobrý průtok skrze, vzhledem k nízké hustotě při vysoké pórovitosti. Cirkulace vody v substrátu zabraňuje hnití kořenů vodních rostlin, přičemž stopové prvky ze substrátu poskytují kořenům mikro prvky přirozenou cestou v průběhu let což tvoří ideální podmínky pro bohatou vegetaci.

PROH2O - bioaktivní substrát nano se vyrábí zahříváním substrátu na přibližně 1200 ° C, který je jemnozrnný, s otevřenými póry a sterilní, ten se rozemele a proseje. Mikroporézní struktura v granulích vytváří ideální lokalitu pro anaerobní, denitrifikační bakterie, kterou mohou snadno kolonizovat. Tento akvarijní substrát funguje také jako vynikající biologický filtr.

Bioaktivní akvarijní štěrk nemá jen pozitivní vliv na ryby a vodní rostliny svými filtračními účinky a dodáváním mikro prvků, ale jeho příjemná červenohnědá barva je ekvivalentní k barvě podkladu mnoha tropických biotopů a živočichové takto chovaní se cítí dlouhodobě mnohem lépe. 

Baleno v průhledném kbelíku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: