.

Ocean Nutrition Colossus X2 - plovoucí pelety pro velké cichlidy 200g

Kód: 1009160
412 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vysoce kvalitní, plovoucí proteinové pelety (17mm x 6mm) pro masožravé velké cichlidy. Tyto na živiny velmi bohaté pelety, rychle nasávající vlhkost, jsou speciálně formulovány k uspokojení chutí velkých masožravých akvarijních ryb. Tyto extrudované pelety jsou natolik stabilní, že žádným způsobem neovlivňují vodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce kvalitní, plovoucí proteinové pelety (17mm x 6mm) pro masožravé velké cichlidy. Tyto na živiny velmi bohaté pelety, rychle nasávající vlhkost, jsou speciálně formulovány k uspokojení chutí velkých masožravých akvarijních ryb. Garantují optimální růst ryb. Tyto extrudované pelety jsou natolik stabilní, že žádným způsobem neovlivňují vodu. Obsaují optimální směs karotenoidů k zajištění nádherného vybarvení ryb.

 

  • Obsahují čerstvé mořské bílkoviny, čímž je zaručena výborná stravitelnost.
  • Krmení je formulováno se zvýšeným důrazem na živiny zvyšující imunitu podporující zdravý růst ryb a celkovou pohodu ryb.
  • Obsahuje fytonutrienty jako česnek a bylinky ke zvýšení odolnosti proti patogenům a parazitům.

Složení:

Rybí filé, pšeničná mouka, krill (Euphasia sp.), chobotnice, kvasinky, zooplankton, spirulina, lecitin, česnek, vybrané aminokyseliny (betain, taurin, L-lysin, DL-methionin, L-tryptophane), vitamíny (retinylacetát) (vitamín A), cholekalciferol (vitamin D3), fosfát kyseliny L-askorbové (vitamin C), acetát tokoferolu (vitamin E), menadion (vitamin K3), mononitrát thiaminu (vitamin B1), riboflavin (vitamin B2), pyridoxin (vitamin B6), kyanokobalamin (vitamín B12), biotin (vitamin H), kyselina panthotenová (vitamin B5), kyselina listová (vitamin B9), niacin (vitamin B3)), minerály, antioxidanty, karotenoidní pigmenty.

 

Zaručený rozbor:

Proteiny            43%

Vláknina           1,8%

Tuky                7,8%

Popeloviny          9%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Habeo.cz je jediným distributorem kvalitních krmiv Ocean Nutrition v celé České republice a na Slovensku.

Společnost Ocean Nutrition™ se od svého založení v roce 1982 zabývá produkcí nejmodernějších a velmi kvalitních krmiv pro mořské a sladkovodní tropické ryby. Ocean Nutrition je jedna z firem, která dokáže co nejlépe napodobit skladbu potravy pro ryby, tak, aby co nejlépe odpovídala přirozené stravě, která se nachází v přírodním prostředí. Jedná se o velmi složitý úkol, kdy biologové musí hledat snadno dostupné náhrady za velké množství drobných bezobratlých živočichů, jiker a planktonu, které jsou normální stravou exotických ryb v jejich přirozeném prostředí. Receptury krmiv vznikaly postupně po řadu let a jsou stále velmi pečlivě upravovány a rozšiřovány tak, aby se svými vlastnostmi co nejvíce přiblížily přirozené potravě, která se nachází v přírodě.

Ocean Nutrition™ je respektovaným průkopníkem v oblasti akvarijních krmiv. Mnoho produktů je k dispozici v mražené formě, či formou pelet a vloček. Nabízí také vajíčka artemií k líhnutí. Díky tomu má zákazník možnost volby takové formy krmiva, které je ideální pro jeho situaci, s tím, že základní a podstatná skladba krmiva zůstává stále stejná.
Ocean nutrition používá unikátní systém testování produktů. Každý produkt je komplexně testován po stránce kvality, stravitelnosti a výživných vlastností krmiva. Jelikož výrobce nemůže testovat výrobek na všech možných druzích ryb, dává jej po vlastním testování k dispozici uznávaným expertům v oblasti akvaristky, kteří se zabývají dalším odzkoušením produktů na jejich rybách. Tito profesionálové poskytují další cenné poznatky, které umožňují dosáhnout co nejlepší kvality daného produktu před jeho uvedením na trh.

Ústředí firmy Ocean Nutrition™ se nachází v Salt Lake City v Utahu. Dále mají regionální sídla v Evropě (Belgie) a v Asii (Thajsko). Stálými zákazníky Ocean Nutrition je celá řada profesionálních chovatelů ryb, mnoho významných světových veřejných akvárií, spousta nadšených akvaristů i drobných chovatelů. Filozofií Ocean Nutrition™ je hledat nová a unikátní řešení v oblasti akvaristických krmiv, jak to vyjadřuje i jejich motto "Chránit život a krásu skrze výživu", což je jejich absolutní prioritou. 

logo_1