.

Cichlid Vegi Pellets Medium 200 g - granule pro cichlidy

Kód: 1009196
309 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Granule střední velikosti (+/- 3,8 mm) pro cichlidy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi chutné krmivo skládající se z měkkých a vlhkých granulí, speciálně formulovaných pro africké a jihoamerické býložravé a všežravé cichlidy. Tyto potopitelné granule jsou určeny pro zlepšení zdravotního stavu, růstu a zbarvení. Tento unikátní recept kopíruje přirozenou potravu býložravých cichlid a zaručuje růst ryb bez navýšení tukových zásob. Krmivo obsahuje několik přírodních pigmentů pro zvýraznění modré, červené a žluté barvy. Obsahuje také řasy rodu Spirulina, česnek, vitamín C a další posilovače imunitního systému. Nízký obsah fosforu a popelovin. Krmivo je dodáváno s granulemi 2 velikostí: malé (+/- 1,8 mm) a střední (to jsou tyto, +/- 3,8 mm). Provádějte krmení jednou až třikrát každý den. Nedávejte rybám více krmení, než budou schopny zkonzumovat během několika minut.

  • Velmi chutné krmivo, které je speciálně formulováno pro africké a jihoamerické býložravé a všežravé cichlidy.
  • Měkké a vlhké potopitelné granule s vybranými syrovými materiály především rostlinného původu. Ideální pro jejich zažívací ústrojí.
  • Toto unikátní krmivo kopíruje stravovací návyky býložravých cichlid a poskytuje vyvážený růst, aniž by hrozilo riziko tloustnutí ryb.
  • Vytvářeno a testováno biology zabývajícími se akvakulturou. Nezakaluje vodu.
  • Baleno ve vakuovaných kapsách, aby byla zaručena maximální čerstvost.
Složení: 

Rostlinný základ (vojtěška, obilí, sójové boby, pšenice), rybí moučka, řasy rodu Spirulina, hnědé mořské řasy, kril (Euphasia superba), rybí hydrolyzát, pivovarské kvasnice, MPAX™ (Marine Protein Amino eXtract: výběrové rybí moučky, výběrové aminokyseliny (L-Lysin, DL-Methionin, Betain, TL-Tryptofan)), lecitin, olej z lososů, česnek, vitamíny (kyselina askorbová (vitamín C), biotin (vitamín H), cyanokobalamin (vitamín B12), riboflavin (vitamín B2), mononitrát thiaminu (vitamín B1), octan tokoferol (vitamín E), kyselina pantotenová (vitamín B5), menadion (vitamín K3), kyselina listová (vitamín B9), cholekalciferol (vitamín D3), retinol (vitamín A1), pyridoxin (vitamín B6), niacin (vitamín B3)), minerály (uhličitan vápenatý, uhličitan kobaltnatý, síran měďnatý, síran manganatý, jodid vápenatý, seleničitan sodný, síran zinečnatý, síran hořečnatý), astaxantin a konzervanty (BHA, BHT a ethoxyquin).

Zaručený rozbor: 
  • Proteiny    35,0 %
  • Vlákniny    3,5 %
  • Tuky    4,5 %
  • Popeloviny    7,5 %
  • Voda    15,0 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Habeo.cz je jediným distributorem kvalitních krmiv Ocean Nutrition v celé České republice a na Slovensku.

Společnost Ocean Nutrition™ se od svého založení v roce 1982 zabývá produkcí nejmodernějších a velmi kvalitních krmiv pro mořské a sladkovodní tropické ryby. Ocean Nutrition je jedna z firem, která dokáže co nejlépe napodobit skladbu potravy pro ryby, tak, aby co nejlépe odpovídala přirozené stravě, která se nachází v přírodním prostředí. Jedná se o velmi složitý úkol, kdy biologové musí hledat snadno dostupné náhrady za velké množství drobných bezobratlých živočichů, jiker a planktonu, které jsou normální stravou exotických ryb v jejich přirozeném prostředí. Receptury krmiv vznikaly postupně po řadu let a jsou stále velmi pečlivě upravovány a rozšiřovány tak, aby se svými vlastnostmi co nejvíce přiblížily přirozené potravě, která se nachází v přírodě.

Ocean Nutrition™ je respektovaným průkopníkem v oblasti akvarijních krmiv. Mnoho produktů je k dispozici v mražené formě, či formou pelet a vloček. Nabízí také vajíčka artemií k líhnutí. Díky tomu má zákazník možnost volby takové formy krmiva, které je ideální pro jeho situaci, s tím, že základní a podstatná skladba krmiva zůstává stále stejná.
Ocean nutrition používá unikátní systém testování produktů. Každý produkt je komplexně testován po stránce kvality, stravitelnosti a výživných vlastností krmiva. Jelikož výrobce nemůže testovat výrobek na všech možných druzích ryb, dává jej po vlastním testování k dispozici uznávaným expertům v oblasti akvaristky, kteří se zabývají dalším odzkoušením produktů na jejich rybách. Tito profesionálové poskytují další cenné poznatky, které umožňují dosáhnout co nejlepší kvality daného produktu před jeho uvedením na trh.

Ústředí firmy Ocean Nutrition™ se nachází v Salt Lake City v Utahu. Dále mají regionální sídla v Evropě (Belgie) a v Asii (Thajsko). Stálými zákazníky Ocean Nutrition je celá řada profesionálních chovatelů ryb, mnoho významných světových veřejných akvárií, spousta nadšených akvaristů i drobných chovatelů. Filozofií Ocean Nutrition™ je hledat nová a unikátní řešení v oblasti akvaristických krmiv, jak to vyjadřuje i jejich motto "Chránit život a krásu skrze výživu", což je jejich absolutní prioritou. 

logo_1