.

Nano Reef Pulse 10 g - krmivo pro korály

Kód: 1009400
189 Kč 169 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Mikro zapouzdřené krmivo s přidanými probiotickými vlastnostmi. Ideální pro malé polypy a měkké korály.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krmivo Nano Reef Coral Food je mikro zapouzdřené krmivo s přidanými probiotickými vlastnostmi. Malá velikost částeček (od 0,03 mm do 0,15 mm) vytváří z tohoto krmiva ideální potravu pro malé polypy a měkké korály. Značný obsah vysoce nenasycených mastných kyselin (HUFA) a omega 3/omega 6 mastných kyselin. Toto krmivo má ideální plovatelnost a nakalí vodu. Připravte si malou nádobku (50 ml), naplňte ji z poloviny vodou z akvária, přidejte jednu lžičku prášku a míchejte, dokud nedojde k rozpuštění. Rozlijte roztok rovnoměrně po celém akváriu nebo pomocí pipety dopravte roztok na požadované místo. Použijte jednu lžičku na akvárium o objemu 120 l. Chcete-li dosáhnout co nejlepších výsledků, během krmení vypněte nebo přemostěte odlučovač proteinů.

  • Probiotické vlastnosti zaručují dobrý zdravotní stav vašich ryb.
  • Mikro zapouzdřené krmivo vycházející z nejmodernějších technologií pro výrobu krmiv.
  • Částečky s velikostí od 0,03 do 0,15 mm.
  • Ideální krmivo pro korály s malými polypy a pro měkké korály.
  • Snadné rozptýlení produktu ve vodě.
Složení:

Mořské proteiny (jikry tuňáka, rybí moučka, mušle, chobotnice, rybí šťávy), rybí tuk, minerály, škrob z rýže, vitamíny (stabilizovaná kyselina askorbová (vitamín C), chlorid cholinový, alfatokoferolový acetát (vitamín E), kyselina pantotenová, pyridoxin (vitamín B6), thiamin (vitamín B1), niacin, riboflavin (vitamín B2), kyselina listová, retinol (vitamín A), cholekalciferol (vitamín D3), biotin, kyanokobalamin (vitamín B12), menadion (K3), lecitin, kvasnice, probiotické bakterie (Bacillus sp.), sojová moučka, pigmenty karotenoidu a konzervanty (ethoxyquin, BHT, BHA).

Zaručený rozbor:
  • Proteiny    52,0 %
  • Vlákniny    1,0 %
  • Tuky    14,5 %
  • Popeloviny    12,0 %
  • Voda    8,0 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Habeo.cz je jediným distributorem kvalitních krmiv Ocean Nutrition v celé České republice a na Slovensku.

Společnost Ocean Nutrition™ se od svého založení v roce 1982 zabývá produkcí nejmodernějších a velmi kvalitních krmiv pro mořské a sladkovodní tropické ryby. Ocean Nutrition je jedna z firem, která dokáže co nejlépe napodobit skladbu potravy pro ryby, tak, aby co nejlépe odpovídala přirozené stravě, která se nachází v přírodním prostředí. Jedná se o velmi složitý úkol, kdy biologové musí hledat snadno dostupné náhrady za velké množství drobných bezobratlých živočichů, jiker a planktonu, které jsou normální stravou exotických ryb v jejich přirozeném prostředí. Receptury krmiv vznikaly postupně po řadu let a jsou stále velmi pečlivě upravovány a rozšiřovány tak, aby se svými vlastnostmi co nejvíce přiblížily přirozené potravě, která se nachází v přírodě.

Ocean Nutrition™ je respektovaným průkopníkem v oblasti akvarijních krmiv. Mnoho produktů je k dispozici v mražené formě, či formou pelet a vloček. Nabízí také vajíčka artemií k líhnutí. Díky tomu má zákazník možnost volby takové formy krmiva, které je ideální pro jeho situaci, s tím, že základní a podstatná skladba krmiva zůstává stále stejná.
Ocean nutrition používá unikátní systém testování produktů. Každý produkt je komplexně testován po stránce kvality, stravitelnosti a výživných vlastností krmiva. Jelikož výrobce nemůže testovat výrobek na všech možných druzích ryb, dává jej po vlastním testování k dispozici uznávaným expertům v oblasti akvaristky, kteří se zabývají dalším odzkoušením produktů na jejich rybách. Tito profesionálové poskytují další cenné poznatky, které umožňují dosáhnout co nejlepší kvality daného produktu před jeho uvedením na trh.

Ústředí firmy Ocean Nutrition™ se nachází v Salt Lake City v Utahu. Dále mají regionální sídla v Evropě (Belgie) a v Asii (Thajsko). Stálými zákazníky Ocean Nutrition je celá řada profesionálních chovatelů ryb, mnoho významných světových veřejných akvárií, spousta nadšených akvaristů i drobných chovatelů. Filozofií Ocean Nutrition™ je hledat nová a unikátní řešení v oblasti akvaristických krmiv, jak to vyjadřuje i jejich motto "Chránit život a krásu skrze výživu", což je jejich absolutní prioritou. 

logo_1