.

Nano Reef Fish Food 15 g - pro útesová nanoakvária

Kód: 1009405
99 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Měkké a vlhké pomalu klesající granule pro mořské ryby. Krmivo, které zdůrazňuje zbarvení ryb a posiluje jejich imunitu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto vysoce kvalitní pomalu klesající granule (+/- 0,95 mm) jsou baleny s přírodními atraktanty, aby byl zajištěn jejich rychlý příjem. Každá granule obsahuje řasy rodu Spirulina, které podporují přirozené zbarvení, česnek, který zvyšuje odpor proti chorobám a vysoce nenasycené mastné kyseliny (HUFA) a vitamíny. Tyto měkké a vlhké granule jsou ideální pro malé ryby. Ryby by měly být krmeny dvakrát až třikrát denně. Podávejte pouze takové množství krmiva, jaké vaše ryby spotřebují do tří minut.

  • Přírodní atraktanty zaručují okamžitý příjem krmiva.
  • Zlepšuje vybarvení ryb. Stimulanty imunitního systému.
  • Měkké a vlhké pomalu klesající granule. Nezakaluje vodu.
  • Ideální nutriční hodnota. Obsahuje řasy rodu Spirulina a česnek.
  • Obsahuje vysoce nenasycené mastné kyseliny (HUFA) a množství vitamínů.
Složení:

Mořské proteiny (rybí moučka, moučka z chobotnic, moučka z krilu, jikry tuňáků), pšeničná moučka, sojová moučka, zárodky artemií, moučka z hnědých mořských řas, řasy rodu Spirulina, olej z lososa, minerály, kvasnice, česnek, lecitin, aminokyseliny, vitamíny (stabilizovaná kyselina askorbová (vitamín C), alfa-tokoferolový acetát (vitamín E), kyselina pantotenová, pyridoxin (vitamín B6), thiamin (vitamín B1), niacin, riboflavin (vitamín B2), kyselina listová, retinol (vitamín A), cholekalciferol (vitamín D3), biotin, cyanokobalamin (vitamín B12), menadion (vitamín K3), pigmenty karotenoidu a konzervanty (propionát vápenatý, sorban draselný, ethoxyquin).

Zaručený rozbor:
  • Proteiny    35,0 %
  • Vlákniny    2,0 %
  • Tuky    8,0 %
  • Popeloviny    10,0 %
  • Voda    15,0 %

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Habeo.cz je jediným distributorem kvalitních krmiv Ocean Nutrition v celé České republice a na Slovensku.

Společnost Ocean Nutrition™ se od svého založení v roce 1982 zabývá produkcí nejmodernějších a velmi kvalitních krmiv pro mořské a sladkovodní tropické ryby. Ocean Nutrition je jedna z firem, která dokáže co nejlépe napodobit skladbu potravy pro ryby, tak, aby co nejlépe odpovídala přirozené stravě, která se nachází v přírodním prostředí. Jedná se o velmi složitý úkol, kdy biologové musí hledat snadno dostupné náhrady za velké množství drobných bezobratlých živočichů, jiker a planktonu, které jsou normální stravou exotických ryb v jejich přirozeném prostředí. Receptury krmiv vznikaly postupně po řadu let a jsou stále velmi pečlivě upravovány a rozšiřovány tak, aby se svými vlastnostmi co nejvíce přiblížily přirozené potravě, která se nachází v přírodě.

Ocean Nutrition™ je respektovaným průkopníkem v oblasti akvarijních krmiv. Mnoho produktů je k dispozici v mražené formě, či formou pelet a vloček. Nabízí také vajíčka artemií k líhnutí. Díky tomu má zákazník možnost volby takové formy krmiva, které je ideální pro jeho situaci, s tím, že základní a podstatná skladba krmiva zůstává stále stejná.
Ocean nutrition používá unikátní systém testování produktů. Každý produkt je komplexně testován po stránce kvality, stravitelnosti a výživných vlastností krmiva. Jelikož výrobce nemůže testovat výrobek na všech možných druzích ryb, dává jej po vlastním testování k dispozici uznávaným expertům v oblasti akvaristky, kteří se zabývají dalším odzkoušením produktů na jejich rybách. Tito profesionálové poskytují další cenné poznatky, které umožňují dosáhnout co nejlepší kvality daného produktu před jeho uvedením na trh.

Ústředí firmy Ocean Nutrition™ se nachází v Salt Lake City v Utahu. Dále mají regionální sídla v Evropě (Belgie) a v Asii (Thajsko). Stálými zákazníky Ocean Nutrition je celá řada profesionálních chovatelů ryb, mnoho významných světových veřejných akvárií, spousta nadšených akvaristů i drobných chovatelů. Filozofií Ocean Nutrition™ je hledat nová a unikátní řešení v oblasti akvaristických krmiv, jak to vyjadřuje i jejich motto "Chránit život a krásu skrze výživu", což je jejich absolutní prioritou. 

logo_1