.

Community Pellets XS 100g

Kód: 1009800
143 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vhodné i pro: Parmičky, Tetry, Razbory, Sumce, Sekavce, Úhoře, Cichlidy, Terčovce, Skaláry, Závojnatky, Koi, Živorodky, Gavůnky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vědecky formulované krmivo s výběrovými přírodními proteiny a přísadami lipidů. Tyto granule (+/- 0,8 mm) mají vysoký obsah proteinů, jsou bohaté na přírodní posilovače zbarvení a na vitamíny, které zlepšují vitalitu i zbarvení, a současně posilují imunitní systém. Provádějte krmení jednou až třikrát každý den. Nedávejte rybám více krmení, než budou schopny zkonzumovat během několika minut.

  • Kompletní, velmi atraktivní a snadno stravitelné krmivo je speciálně určeno pro všechny sladkovodní tropické ryby.
  • Ke krmení ryb může docházet ve všech úrovních akvária, protože krmivo před pomalým potopením po určitou dobu plave. Ideální pro použití s automatickými krmítky.
  • Vysoký obsah proteinů bude stimulovat rozmnožování a bude zajišťovat pravidelný růst.
  • Vytvářeno a testováno biology zabývajícími se akvakulturou. Nezakaluje vodu.
Složení:

Rybí moučka, pšenice, MPAX™ (Marine Protein Amino eXtract: výběrové aminokyseliny (L-Lysin, DL-Methionin, Betain, TL-Tryptofan)), rybí tuk, minerály (jodičnan vápenatý, síran hořečnatý, uhličitan vápenatý, fosforečnan sodný, oxid hořečnatý, uhličitan kobaltnatý, seleničitan sodný), lecitin, chobotnice, vitamíny (kyselina askorbová (vitamín C), biotin (vitamín H), cyanokobalamin (vitamín B12), riboflavin (vitamín B2), mononitrát thiaminu (vitamín B1), octan tokoferol (vitamín E), kyselina pantotenová (vitamín B5), menadion (vitamín K3), kyselina listová (vitamín B9), cholekalciferol (vitamín D3), niacin (vitamín B3), retinol (vitamín A1), pyridoxin (vitamín B6), inositol, cholin chlorid), kril, pivovarské kvasnice, hnědé mořské řasy, astaxantin, propionát vápenatý, ethoxyquin.

Velikost pelet: 0,8 mm

Zaručený rozbor:
  • Proteiny    55,0 %
  • Vlákniny    1,9 %
  • Tuky    9,0 %
  • Popeloviny    14,5 %
  • Voda    8,0 %

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Habeo.cz je jediným distributorem kvalitních krmiv Ocean Nutrition v celé České republice a na Slovensku.

Společnost Ocean Nutrition™ se od svého založení v roce 1982 zabývá produkcí nejmodernějších a velmi kvalitních krmiv pro mořské a sladkovodní tropické ryby. Ocean Nutrition je jedna z firem, která dokáže co nejlépe napodobit skladbu potravy pro ryby, tak, aby co nejlépe odpovídala přirozené stravě, která se nachází v přírodním prostředí. Jedná se o velmi složitý úkol, kdy biologové musí hledat snadno dostupné náhrady za velké množství drobných bezobratlých živočichů, jiker a planktonu, které jsou normální stravou exotických ryb v jejich přirozeném prostředí. Receptury krmiv vznikaly postupně po řadu let a jsou stále velmi pečlivě upravovány a rozšiřovány tak, aby se svými vlastnostmi co nejvíce přiblížily přirozené potravě, která se nachází v přírodě.

Ocean Nutrition™ je respektovaným průkopníkem v oblasti akvarijních krmiv. Mnoho produktů je k dispozici v mražené formě, či formou pelet a vloček. Nabízí také vajíčka artemií k líhnutí. Díky tomu má zákazník možnost volby takové formy krmiva, které je ideální pro jeho situaci, s tím, že základní a podstatná skladba krmiva zůstává stále stejná.
Ocean nutrition používá unikátní systém testování produktů. Každý produkt je komplexně testován po stránce kvality, stravitelnosti a výživných vlastností krmiva. Jelikož výrobce nemůže testovat výrobek na všech možných druzích ryb, dává jej po vlastním testování k dispozici uznávaným expertům v oblasti akvaristky, kteří se zabývají dalším odzkoušením produktů na jejich rybách. Tito profesionálové poskytují další cenné poznatky, které umožňují dosáhnout co nejlepší kvality daného produktu před jeho uvedením na trh.

Ústředí firmy Ocean Nutrition™ se nachází v Salt Lake City v Utahu. Dále mají regionální sídla v Evropě (Belgie) a v Asii (Thajsko). Stálými zákazníky Ocean Nutrition je celá řada profesionálních chovatelů ryb, mnoho významných světových veřejných akvárií, spousta nadšených akvaristů i drobných chovatelů. Filozofií Ocean Nutrition™ je hledat nová a unikátní řešení v oblasti akvaristických krmiv, jak to vyjadřuje i jejich motto "Chránit život a krásu skrze výživu", což je jejich absolutní prioritou. 

logo_1