.

Breeder Line ECF 0,8 - 1,2 mm 1 kg

Kód: 2144025
244 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Pro krmení sladkovodních, mořských a studenovodních ryb. Vysoce výživné krmivo, perfektní stravitelnost, metabolizovatelná energie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedno z nejkvalitnějších krmiv, které je výborně přijímáno všemi druhy okrasných sladkovodních i mořských rybiček. Je to velmi chutné a lehce stravitelné krmivo pro akvarijní rybičky, vynikajícím způsobem podporuje růst, zvýrazňuje barvy ryb a stimuluje imunitní systém. 

Složení krmiva zaručuje špičkovou a vysoce výživnou stravu, která má za cíl harmonicky zvýšit stravitelnost a obsah metabolizovatelné energie se zvláštním zaměřením na nutriční potřeby okrasných sladkovodních a mořských ryb. Toto je dosaženo pomocí pečlivého výběru a speciální úpravou nejkvalitnějších surovin, stejně jako použitím nejmodernějších zpracovatelských a výrobních postupů, aby byla zachována nutriční hodnota stravy.

Jako součást specializovaného sortimentu krmiv Ocean Nutrition, je krmivo Ocean Nutrition Breeder Line OF základním krmivem, které bylo v průběhu let dokonale prověřeno a které má následující vlastnosti: 

  • vysoký obsah metabolizovatelné energie z kultivovaných zdrojů proteinů, obsah metabolizovatelné energie je cca o 10% vyšší, než u standardních krmiv
  • rychlý růst ryb a nízká spotřeba krmiva na jednotku přírůstku
  • vysoký obsah proteinů (59%), vysoký obsah vysoce nenasycených mastných kyselin a fosfolipidů, optimální vyvážení aminokyselin  se správným poměrem DHA/EPA 
  • Malá distribuční velikost
  • Obsahuje potravní zdravotní doplňky pro zlepšení odolnosti proti stresu a prosti nemocím ryb 
  • zlepšuje zabarvení, obsahuje širokou škálu pigmentů, které zabraňují vyblednutí barev ryb chovaných v intenzivních chovných podmínkách (zejména v čisté vodě), zejména je toto krmivo vytvářeno se silným důrazem na červené a oranžové barvy (karotenoidy), žluté barvy (xantofyly) a modré barvy (fykocyanin)
  • obsahuje směs přírodních složek pro posílení imunity a směs živin, které hrají klíčovou roli v odezvě imunitního systému a ve zdraví ryb, účinnost byla intenzivně testována a byla dokázána vyšší odolnost vůči stresům a lepší ochrana proti vypuknutí různých nemocí

 

POUŽITÍ: Breeder Line OF se používá jako potravní doplněk pro rybičky během poslední fáze krmení vířníků nebo při zahájení krmení artemií přípravky Ocean Nutrition. 
Zvyšte množství krmiva Ocean Nutrition Breeder Line OF během podávání obohaceného krmení pro artemie. 
Pokračujte v podávání krmiva Breeder Line OF během časného odstavení, odstavení a pozdního odstavení. 
Krmte podle stáří potěru a hustoty ryb, ve vícenásobných dávkách.

ULOŽENÍ: Skladujte na suchém místě (max. 25°C). Pro dlouhodobé uložení je doporučena teplota 4°C

SLOŽENÍ: surový protein 58 %, tuky 12 %, surový popel 7,5 %, fosfor 1,05 %, vitamín A 22500 IU/kg, vitamín D3 3000 IU/kg, vitamin E 200 mg/kg, vitamín C 300 mg/kg, vláknina 0,7 %, vápník 1,33 %, sodík 0,35 %

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Habeo.cz je jediným distributorem kvalitních krmiv Ocean Nutrition v celé České republice a na Slovensku.

Společnost Ocean Nutrition™ se od svého založení v roce 1982 zabývá produkcí nejmodernějších a velmi kvalitních krmiv pro mořské a sladkovodní tropické ryby. Ocean Nutrition je jedna z firem, která dokáže co nejlépe napodobit skladbu potravy pro ryby, tak, aby co nejlépe odpovídala přirozené stravě, která se nachází v přírodním prostředí. Jedná se o velmi složitý úkol, kdy biologové musí hledat snadno dostupné náhrady za velké množství drobných bezobratlých živočichů, jiker a planktonu, které jsou normální stravou exotických ryb v jejich přirozeném prostředí. Receptury krmiv vznikaly postupně po řadu let a jsou stále velmi pečlivě upravovány a rozšiřovány tak, aby se svými vlastnostmi co nejvíce přiblížily přirozené potravě, která se nachází v přírodě.

Ocean Nutrition™ je respektovaným průkopníkem v oblasti akvarijních krmiv. Mnoho produktů je k dispozici v mražené formě, či formou pelet a vloček. Nabízí také vajíčka artemií k líhnutí. Díky tomu má zákazník možnost volby takové formy krmiva, které je ideální pro jeho situaci, s tím, že základní a podstatná skladba krmiva zůstává stále stejná.
Ocean nutrition používá unikátní systém testování produktů. Každý produkt je komplexně testován po stránce kvality, stravitelnosti a výživných vlastností krmiva. Jelikož výrobce nemůže testovat výrobek na všech možných druzích ryb, dává jej po vlastním testování k dispozici uznávaným expertům v oblasti akvaristky, kteří se zabývají dalším odzkoušením produktů na jejich rybách. Tito profesionálové poskytují další cenné poznatky, které umožňují dosáhnout co nejlepší kvality daného produktu před jeho uvedením na trh.

Ústředí firmy Ocean Nutrition™ se nachází v Salt Lake City v Utahu. Dále mají regionální sídla v Evropě (Belgie) a v Asii (Thajsko). Stálými zákazníky Ocean Nutrition je celá řada profesionálních chovatelů ryb, mnoho významných světových veřejných akvárií, spousta nadšených akvaristů i drobných chovatelů. Filozofií Ocean Nutrition™ je hledat nová a unikátní řešení v oblasti akvaristických krmiv, jak to vyjadřuje i jejich motto "Chránit život a krásu skrze výživu", což je jejich absolutní prioritou. 

logo_1