.

Atison´s Betta Spa 500 ml - úprava vody pro bojovnice

Kód: 1088340
573 Kč 474 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Úprava vody v akváriu pro bojovnice a jiné tropické rybky. Ideální pro dobrý zdravotní stav, podporuje tření, aktivitu a zbarvení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poprvé k dispozici pro milovníky bojovnic v uživatelsky příjemném provedení: extrakt listů mandlovníku a navíc, v jednom jednoduchém receptu. Čisté, snadno použitelné, kompletní a konzistentní. Extrakt z listů divokého mandlovníku bude pro bojovnice vytvářet přirozenější prostředí. Obsahuje extrakt z juky, který váže čpavek (NH3) nacházející se ve vodě. Obsahuje vápník, který je nutný pro aktivaci růstu svaloviny a vývin silných kostí, zubů a šupin. Je tvořen pouze přírodními přísadami. Doporučené dávky: 5 ml na 8 l vody pro normální aplikace. Používejte při každé výměně vody. V případě velkých nesnází může být koncentrace zdvojnásobena.

  • Listy obsahují humusové kyseliny a kyselinu tříslovou a vyznačují se také antibakteriálními vlastnostmi.
  • Ideální pro dobrý zdravotní stav bojovnic, podporuje tření, aktivitu a zbarvení ryb. Prostředek Betta SPA je doporučen pro všechny ryby uchovávané v malých nádobách, zejména během přepravy.
  • Snižuje pH vody a absorbuje škodlivé chemikálie. Doplňuje do vody důležité stopové prvky.
  • Zbarvuje vodu prostřednictvím přírodních taninů, ligninů a fulvových kyselin.
  • Vytváří shluky bublin.
Složení:

Extrakt z listů divokého mandlovníku (Terminalia Catappa), chlorid sodný, chlorid vápenatý, extrakt z juky, extrakt z mandlovníku, konzervanty.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: