.

Řazení produktů

1799 položek celkem

Výpis produktů

All Animals kočkopes sklo Kuře ve vlastní šťávě 200g
46 Kč
Měrná cena: 230 Kč / 1 kg
Luxusní 100% masové krmivo ve sklenici, vhodné pro všechna plemena a věkové kategorie psů a koček, s příchutí kuře ve vlastní šťávě.
Kód: 169277
i1668518257
37 Kč
Měrná cena: 185 Kč / 1 kg

Masová konzerva pro psy všech věkových kategorií a plemen. Receptura obsahuje mleté maso, kousky svaloviny a je bez obsahu vnitřností.

Kód: F90727
Vitakraft beef stick krůtí
Akce
15 Kč –13 %
13 Kč

Masová tyčinka s krůtím masem.

Kód: 58058
CARNILOVE Dog CAN Wild Meat Duck & Pheasant 400G fullhd
49 Kč
Měrná cena: 122,50 Kč / 1 kg

Prémiová konzerva pro psy bez obilovin a brambor. Obsahuje 67 % masa (kachna, bažant) a černý rybíz pro podporu imunity. Kompletní, vysoce stravitelná výživa.

Kód: 104101388
Kost žvýkací buvolí 20cm (bílá/přírodní) 1ks
67 Kč

100% přírodní pochoutka - kost pro psy z bůvolí kůže

Kód: T00190/00214
214 3373 large
58 Kč –15 %
49 Kč
Jemně rozemleté kachní maso s?většími kousky čisté svaloviny, brambor, hrachu a mrkve ve voňavém vývaru.
Kód: 214-3373
d1668518158
38 Kč
Měrná cena: 190 Kč / 1 kg

Masová konzerva pro psy všech věkových kategorií a plemen Falco Sense. Receptura obsahuje mleté maso, kousky svaloviny a je bez obsahu vnitřností. 

Kód: F90725
CD Puppy Mini 1 kg granule pro psy
66 Kč –3 %
CD Puppy Mini 1 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
64 Kč
Měrná cena: 64 Kč / 1 kg

Kompletní krmivo pro štěňata malých plemen

Kód: 99840
ANIMONDA paštika ADULT - krůta, jehněčí pro psy 150 g
24 Kč

Maso a živočišné vedlejší produkty - (krůta 25%, 8% jehněčí), minerální látky.

Kód: 82611
Konzerva Brit Premium by Nature Beef & Tripes 400 g
42 Kč –21 %
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 1 kg

Základem je hovězí a kuřecí maso, masový vývar a dršťky. Skvělá a vydatná porce masa, která neobsahuje GMO, obilniny ani sůl.

Kód: 104100956
Fitmin Dog Medium Maintenance 12 kg  + Dáreček k objednávce
Doporučujeme
od 867 Kč
Měrná cena: od 71,79 Kč / 1 kg

Superprémiové krmivo s čerstvým drůbežím masem, rybím masem a rýží garantuje smysluplné složení, které organismus zvířete dokáže efektivně využít.

+ další
Kód: 8595237035342
Fitmin dog maxi junior lamb beef 12 kg  + Dáreček k objednávce
Doporučujeme
od 1 108 Kč až –2 %
od 1 108 Kč
Měrná cena: od 91,71 Kč / 1 kg

Fitmin Nutritional Programme je superprémiové krmivo, jež obsahuje vysoké procento jehněčího a hovězího masa v kombinaci s rýží a hrachem.

+ další
Kód: 8595237033362
Fitmin dog For Life Adult Large Breed  + Dáreček k objednávce
Doporučujeme
od 654 Kč
Měrná cena: od 54,13 Kč / 1 kg

Fitmin For Life je tradiční a kompletní krmivo prémiové kvality.

+ další
Kód: 8595237034031
Fitmin dog For Life Puppy  + Dáreček k objednávce
Doporučujeme
od 196 Kč až –2 %
od 196 Kč
Měrná cena: od 55,54 Kč / 1 kg

Fitmin For Life je tradiční a kompletní krmivo prémiové kvality. Tato receptura je určena pro štěňata všech plemen, ve věku do 1 roku.

+ další
Kód: 8595237034147
x1668518133
Konzerva Falco Sense Dog jehněčí a hovězí 200 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
42 Kč
Měrná cena: 210 Kč / 1 kg

Masová konzerva pro psy všech věkových kategorií a plemen Falco Sense. Receptura obsahuje mleté maso, kousky svaloviny a je bez obsahu vnitřností.

Kód: F90729
Konzerva Max Deluxe krůtí svalovina bez kosti 400 g
81 Kč
Měrná cena: 202,50 Kč / 1 kg

Max obsahují čistou krůtí svalovinu nasekanou na kousky. 100% obsah masa, bez chemických přísad, náhražek a plnidel.

Kód: F90018
Sušený vepřový rypák je křupavá pochoutka pro psa.2560 3 removebg Rypáček vepřový sušený - bílý 0,5 kg pro psy pro psa habeo.cz  2560 5 removebg preview erg
Rypáček vepřový sušený - bílý 0,5 kg
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
252 Kč

Sušený vepřový rypák je báječná křupavá pochoutka pro psa.

Kód: 1309
All Animals kočkopes sklo Kachna ve vlastní šťávě 200 g
50 Kč –8 %
46 Kč
Měrná cena: 230 Kč / 1 kg
Luxusní 100% masové krmivo ve sklenici, vhodné pro všechna plemena a věkové kategorie psů a koček, s příchutí kachna ve vlastní šťávě.
Kód: 169274
Royal Canin Dog Mini Puppy
od 145 Kč
Měrná cena: od 111,75 Kč / 1 kg

ROYAL CANIN® Mini Puppy je speciálně vyvinuto pro podporu nutričních potřeb štěňat malých plemen.

+ další
Kód: 306950
Fitmin dog mini maintenance  + Dáreček k objednávce
Doporučujeme
od 264 Kč až –1 %
od 264 Kč
Měrná cena: od 77,63 Kč / 1 kg

Superprémiové krmivo s čerstvým drůbežím masem, rybím masem a rýží garantuje smysluplné složení, které organismus zvířete dokáže efektivně využít.

+ další
Kód: 8595237035465
Calibra Dog Life konzerva Sensitive Salmon with Rice 400 g
48 Kč
Měrná cena: 120 Kč / 1 kg

Kompletní vlhké krmivo pro dospělé psy, a zároveň je hodné pro citlivé zažívání, založené na jediném proteinu.

Kód: 126327
Brit Jerky Rabbit Meaty Coins 80 g
52 Kč –13 %
45 Kč

Doplňkové krmivo pro dospělé psy.

Kód: 101111756
NEW PIPER s jehněčím a mrkví, konzerva pro psy
od 43 Kč
Měrná cena: od 107,50 Kč / 1 kg

Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen

Kód: A91013
22495974071cz
27 Kč

KIDDOG hovězí sendvič s treskou

Kód: A04733
Canvit Chondro Maxi pro psy ochucené tbl. 333/1000 g
825 Kč

Kloubní výživa pro velké psy ve formě chutných játrových tablet pro prevenci potíží s pohybovým aparátem.

Kód: 115100185
394 95402 large
26 Kč
Kapsička s kuřecím masem a kuřecími srdíčky v želé.
Kód: 394-95402
dršťk
22 Kč

Slouží jako pamlsek pro psy, odměna.

Kód: 20464
j1694159765
od 76 Kč až –1 %
od 76 Kč
Měrná cena: od 189,67 Kč / 1 kg

Max obsahují hovězí a vepřové maso nasekané na velké kostky. 100% obsah masa, bez chemických přísad, náhražek a plnidel.

Kód: F90210
Krůtí pařátky sušené přírodní 1 ks
40 Kč

Krůtí pařát je zdrojem minerálních látek zejména kolagenu, vápníku, elastinu a fosforu. 

Kód: 1307
CD Adult Maxi 32/18  + Dáreček k objednávce
od 69 Kč až –15 %
od 58 Kč
Měrná cena: od 54,43 Kč / 1 kg

Kompletní krmivo pro aktivní psy velkých plemen

+ další
Kód: 99839

Ovládací prvky výpisu

1799 položek celkem