.

Akvárium - Terárium - Želvárium NA MÍRU

 
Hledáte vhodné rozměry akvária nebo terária do Vašeho domu nebo bytu? Nemůžete najít vhodný rozměr nebo provedení akvária, terária či želvária dle vlastních požadavků? 

Neváhejte se na nás obrátit. Stačí nás kontaktovat e-mailem na adrese info@habeo.cz nebo na telefonním čísle 773 100 626.

sbfdba

Pro nacenění požadovaného produktu budeme potřebovat tyto proporce:

  • Uveďte, zda se jedná o: Akvárium / Terárium / Želvárium

  • Rozměry: šířka / hloubka / výška

  • Pokud se nejedná o akvárium, uveďte, zda se bude jednat o suchozemského živočicha, nebo bude nádoba alespoň z části naplněna vodou, abychom navrhli správnou tloušťku skla a dostatečné lepení.

  • V případě, že se nejedná o suchozemského živočicha, uveďte, zda chcete v nádobě tzv. ostrůvek a kde jej budete chtít: ostrůvek na jedné polovině / ostrůvek na jedné třetině / ostrůvek uprostřed. Standardně se vyrábí s ostrůvkem cca v 15ti cm výšce, lze se domluvit i na jiném provedení. 

  • U akvárií standardně chybí horní skleněná stěna/krytí, je tedy nutné si zajistit vlastní kryt. Terária a akvaterária se standardně zhotovují s horním skleněným krytím, ve kterém je snížení kovový pásek pro zavěšení osvětlení, které je pro většinu plazů a obojživelníků velice důležité. U terárií a želvárií jsou také standardem posuvná skleněná dvířka z jedné strany. V případě zájmu o jiné provedení se na nás neváhejte obrátit se svými speciálními požadavky. 


Jakmile obdržíme Váš požadavek, budeme se Vám snažit co nejrychleji odpovědět s navrhovanou cenou.

Zhotovení akvária, terária nebo želvária trvá většinou dva týdny, následně se domluvíme na konkrétním termínu doručení. 

Po písemném potvrzení objednávky společně se souhlasem s našimi obchodními podmínkami se dále domluvíme na úhradě celé částky předem. Ihned po zaplacení zadáme objednané zboží do výroby.

Tyto produkty z bezpečnostních důvodů nezasíláme standardním kurýrem, vždy je dovážíme firemním vozidlem na požadovanou adresu. Cena dopravy vychází na 450,- Kč.


Pokud by Vás zajímala Váha prázdného i plného akvária, lze si ji nechat vypočítat v této kalkulačce hmotnosti akvária (stránky nejsou v češtině, je tedy potřeba změnit jednotky na centimetry a ve výsledku na kilogramy).