.

SICCE Master DW 4000 kalové čerpadlo

Kód: 8011469994009
Značka: SICCE
3 440 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

SICCE Master DW 4000 kalové čerpadlo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Master DW je série prestižních čerpadel, která jsou k dispozici ve čtyřech provedeních s označením 4000-5500-8000-10500 L.

Série čerpadel Master DW je navržena pro zahradní jezírka středních až velkých rozměrů a pro mimořádně znečištěnou vodu, pro vytváření vodopádů nebo pro použití společně s externím filtrem. Odsává nečistoty až do velikosti 8mm. Na trhu je toto čerpadlo opravdu jedinečné a to díky nejlepšímu poměru mezi spotřebou, výkonem a jeho vlastnostmi.

PARAMETRY

  • Průtok: 3700 l/h
  • Příkon: 51 W
  • Výtlak: 2,75 m

ČIŠTĚNÍ

Aby čerpadlo Master DW správně fungovalo, je třeba ho čistit. Před jakýmikoliv zásahy do čerpadla ho nejprve odpojte od napájení! Stisknutím těsnícího háku Y otevřete mřížku A. Vše omyjte pod tekoucí vodou a pro odstranění zaschlých nečistot a eventuálních pevných těles, která by mohla bránit nasávání přední komory C, použijte kartáček.

ÚDRŽBA

Čerpadlo Master DW je vysoce výkonné, ale přesto velmi jednoduché na údržbu, protože se skládá jen z několika prvků, které lze lehce demontovat a znovu složit. Poté, co odstraníte mřížku A, povolte šroub I a opatrně vytáhněte předkomoru C a soustrojí rotoru (vlna E, F, H a rotor G). Vytáhněte rotor G a dbejte na to, abyste neztratili zadní gumu H. Jakmile budou demontovány výše uvedené díly, omyjte je pod tekoucí vodou a případné usazeniny odstraňte kartáčkem. V předkomoře je vložen O-kroužek D; ujistěte se, zda je čistý a v dobrém stavu. V případě poškození (i částečného) tento kroužek vyměňte za nový. Pokud je čerpadlo ucpané, vytáhněte rotor G (přičemž dodržte správný postup) a vyčistěte jej.

POUŽITÍ

Master DW je čerpadlo, které je určeno zejména k filtraci a dlouhodobému užití.  Díky závitu 1“ Gas na výstupu je možné instalovat běžně dostupné příslušenství – konektory, hadicové potrubí, vodní prvky atd. K aktivaci je třeba pouze zapojit zástrčku do zásuvky. Čerpadlo může být používáno ve vertikální i horizontální poloze, avšak nesmí běžet na sucho (bez vody), protože keramické ložiska by se opotřebila neopravitelným způsobem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: