.

Ocean Nutrition Reef pulse 120 g + Zdarma Instant baby brine shrimp

Kód: 9810
590 Kč
Objednáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Reef Pulse je vysoce kvalitní prášek pro korály. Inovativní směs vybraného zooplanktonu a fytoplanktonu, která zajišťuje jedinečné výživové potřeby mnoha druhů koralů SPS a LPS, červů a ostatních všežravých živočichů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je to tak! Nyní v PROMO AKCI. Zdarma dostanete jako dárek balení Instant baby brine shrimp v hodnotě 242,-kč jako dárek.


Reef Pulse je vysoce kvalitní prášek pro korály. Inovativní směs vybraného zooplanktonu a fytoplanktonu, která zajišťuje jedinečné výživové potřeby mnoha druhů koralů SPS a LPS, červů a ostatních všežravých živočichů.

Rozsah velikostí částic od 5 do 400 mikronů činí ideální stravu pro širokou škálu druhů korálů (jako Euphyllia, Acropora, Montipora, Clavularia, Goniopora, Zoanthids, Scolymia, Dendronephthya, Stylophora, Pocillopora, Seriatopora, Xenia, Anthelia, Echinopora, Alveopora, Leptastrea, Kalich, ...)

Budou vykazovat rychlejší růst a intenzivnější zbarvení, když jsou pravidelně krmeny s Reef Pulse. Reef Pulse lze použít 2 různými způsoby krmení: cílové krmení nebo podání do nádrže podle následujících pokynů pro krmení.

Cílový krmení = Naplňte nádobku - 100 ml vody z nádrže a v závislosti na hustotě korálů přidávejte ¼ až 1 čajovou lžičku Reef Pulse. Nepřidávejte více než 1 čajovou lžičku na 400 litrů za den / dobře promíchejte / Vypněte filtraci, skimmer a cirkulaci během cíleného krmení (aby se zabránilo okamžitému odstranění) / Dispergujte mrak koncentrovaného roztoku potravy přes cílené korály (např. pipetou nebo injekční stříkačkou) / Když je potravina spotřebována, znovu zapněte filtraci, skimmer a cirkulaci.

Podávání do nádrže = Naplňte nádobku 500 ml vody z nádrže a v závislosti na hustotě korálků přidávejte ¼ až 1 čajovou lžičku Reef Pulse na 400 litrů vody v nádrži. Nepřidávejte více než 1 čajovou lžičku na 400 litrů denně. / Směs a dobře promíchat / Vypnout filtraci a skimmer (aby se zabránilo okamžitému odstranění) / Přidejte roztok do akvária, cirkulační čerpadla rozptýlí potravu / Restart filtrace a skimmer +/- 10 až 15 minut později (v závislosti na tom, jak rychle jídlo je spotřebováno)

Perfektní krmivo pro korály SPS / LPS a výživný doplněk pro nádrž s útesy.
Chutné mikročástice poskytující všechny nezbytné živiny.
Obsahuje bílkovinné stimulanty k vyvolání chuti ke krmení v SPS a LPS korálech.
S vysoce stravitelnými mořskými bílkovinami a volnými aminokyselinami, stavebními kameny pro útesové organismy.

Složení:

Mořské kopepody, krill, chobotnice, rybí bílkoviny, kvasnice, artemia, slávky, mořské rybí jikry, mořské mikro řasy.

ODKAZ NA VIDEO:

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Habeo.cz je jediným distributorem kvalitních krmiv Ocean Nutrition v celé České republice a na Slovensku.

Společnost Ocean Nutrition™ se od svého založení v roce 1982 zabývá produkcí nejmodernějších a velmi kvalitních krmiv pro mořské a sladkovodní tropické ryby. Ocean Nutrition je jedna z firem, která dokáže co nejlépe napodobit skladbu potravy pro ryby, tak, aby co nejlépe odpovídala přirozené stravě, která se nachází v přírodním prostředí. Jedná se o velmi složitý úkol, kdy biologové musí hledat snadno dostupné náhrady za velké množství drobných bezobratlých živočichů, jiker a planktonu, které jsou normální stravou exotických ryb v jejich přirozeném prostředí. Receptury krmiv vznikaly postupně po řadu let a jsou stále velmi pečlivě upravovány a rozšiřovány tak, aby se svými vlastnostmi co nejvíce přiblížily přirozené potravě, která se nachází v přírodě.

Ocean Nutrition™ je respektovaným průkopníkem v oblasti akvarijních krmiv. Mnoho produktů je k dispozici v mražené formě, či formou pelet a vloček. Nabízí také vajíčka artemií k líhnutí. Díky tomu má zákazník možnost volby takové formy krmiva, které je ideální pro jeho situaci, s tím, že základní a podstatná skladba krmiva zůstává stále stejná.
Ocean nutrition používá unikátní systém testování produktů. Každý produkt je komplexně testován po stránce kvality, stravitelnosti a výživných vlastností krmiva. Jelikož výrobce nemůže testovat výrobek na všech možných druzích ryb, dává jej po vlastním testování k dispozici uznávaným expertům v oblasti akvaristky, kteří se zabývají dalším odzkoušením produktů na jejich rybách. Tito profesionálové poskytují další cenné poznatky, které umožňují dosáhnout co nejlepší kvality daného produktu před jeho uvedením na trh.

Ústředí firmy Ocean Nutrition™ se nachází v Salt Lake City v Utahu. Dále mají regionální sídla v Evropě (Belgie) a v Asii (Thajsko). Stálými zákazníky Ocean Nutrition je celá řada profesionálních chovatelů ryb, mnoho významných světových veřejných akvárií, spousta nadšených akvaristů i drobných chovatelů. Filozofií Ocean Nutrition™ je hledat nová a unikátní řešení v oblasti akvaristických krmiv, jak to vyjadřuje i jejich motto "Chránit život a krásu skrze výživu", což je jejich absolutní prioritou. 

logo_1