.

ZVÝHODNĚNÉ CENY DOPRAV S PPL - do výdejního místa od 750 Kč (do 15kg), na adresu již od 2000 Kč / 77 € (do 30kg).

AQUAEL Vnitřní filtr PAT-MINI

Kód: 107715
37787 pat mini
Loading...
239 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Kapacita akvária: 10-120 l

Rozměry: 3,8 x 5,3 x 14 cm (šířka x hloubka x výška)

Výkon: 4 W

Maximální účinnost: 400 l/h

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

AQUAEL PAT MINI je malý turbínový filtr určený pro použití v malých sladkovodních akváriích. Toto zařízení se skládá z malé hlavy a pečlivě vybrané houby filtru. Díky inovativnímu designu dosáhne maximální průchodnost filtrační hlavy 400 l/h, což je srovnatelné s typickým výkonem středního turbínového akvariového filtru. I přes svůj vysoký výkon funguje filtr při spotřebě energie 4 W nebo nižší. Díky svým specifikacím nabízí PAT MINI efektivní filtraci i v nádrži o objemu 120 litrů.

Neměli byste však být znepokojeni tím, že filtry vytvářejí nadměrný vířivý pohyb v menších nádržích, neboť v přední části hlavy je přepínač řízení výkonu, který umožňuje podle potřeby nastavit průchodnost. Kromě toho je filtr vybaven směrovou tryskou, která může být použita pro regulaci odtoku vody do nádrže, např. směrováním směrem k stěně nádrže. Odvzdušňovací trubice připojená k výstupní trysce zajišťuje efektivní okysličování vody. Houba dodávaná s filtrem PAT MINI dokáže zachytit i ty nejjemnější viditelné nečistoty a provádět efektivní mechanickou filtraci vody v nádrži. Navíc houba poskytuje ideální životní prostředí pro kmeny prospěšných nitrifikačních bakterií, které oxidují amoniak a dusičnany, toxické látky, které jsou škodlivé pro ryby.

Údržba houbičky je velmi jednoduchá a trvá méně než minutu. Pravidelná údržba zaručuje nepřetržitý provoz filtru a obyvatelé našeho akvária budou plavat v křišťálově čisté a bez toxinové vodě. Zařízení je velmi snadné instalovat díky držáku vybaveného silnými přísavkami a funkčním držákem, který lze použít k zavěšení filtru na okraj stěny nádrže. Filtr PAT MINI je kompatibilní s postřikovačem AQUAEL a sterilizátorem vody AQUAEL MINI UV.

Náhradní houbové médium lze zakoupit samostatně. Jsou k dispozici buď ve standardní verzi, nebo ve verzích CARBOMAX a PHOSMAX. Houbička CARBOMAX je nasycena aktivním uhlím, aby se odstranily chemické nečistoty a změna barvy vody. Houba PHOSMAX je určena k odstranění fosfátů z vody, aby se zabránilo růstu řas.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vnitřní
EAN: 5905546061339

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

 

Sleva 2 % na 

první nákup

Stačí se registrovat

 
 
Odesláním formuláře souhlasíte s našimi podmínkami ochrany osobních údajů.
 

Chcete dostávat pouze informace, které vás skutečně zajímají?

Zvolte si své preference.👇

Akvaristika
Teraristika
Psi
Kočky
Hlodavci
Ostatní zvířata
Rybářské potřeby
Jezírka
 
 

Děkujeme za registraci!

Sleva už míří do vaší e-mailové schránky.

 
 

Děkujeme za registraci!

Sleva už míří do vaší e-mailové schránky.