.

Breeder Line OF 0,1 - 0,3 mm 1 kg

Kód: 4205
1 075 Kč 935 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Vysoce výživné krmivo pro sladkovodní, mořské a studenovodní ryby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krmení pro akvarijní ryby. Složení zaručuje špičkovou vysoce výživnou stravu, která má za cíl harmonicky zvýšit stravitelnost a obsah metabollizovatelné energie se zvláštním zaměřením na nutriční potřeby okrasných sladkovodních a mořských ryb. Toto je dosaženo pomocí pečlivého výběru a speciální úpravou nejkvalitnějších surovin, stejně jako použitím nejmodernějších zpracovatelských a výrobních postupů, aby byla zachována nutriční hodnota stravy. 

Breeder Line OF je velice dobře přijímáno všemi druhy okrasných akvarijních ryb. 

Použití:

Nabízejte produkt ON Breeder Line OF jako potravní doplněk během poslední fáze krmení vířníků nebo při zahájení krmení artemií ON.

Zvyšte množství krmiva ON Breeder Line OF během podávání obohaceného krmení pro artemie.

Krmte dle stáří potěru a hustoty ryb, ve vícenásobných dávkách.

Info:

Krmivo ON Breeder Line OF je velmi chutné a lehce stravitelné a vynikajícím způsobem podporuje růst.

Toto vynikající složení se vyznačuje vysokým obsahem metabolizovatelné energie, zvýrazňuje barvy a stimuluje imunitní systém.

1. Vysoký obsah metabolické energie

a. Obsah metabolické energie krmiva Ocean Nutrition Breeder Line OF je mnohem vyšší (80%) než u regulovaného krmiva (70%), i když jsou 2 krmiva isoenergetická (celková energie).

b. Většina této metabolizovatelné energie je dodávána prostřednictvím proteinových zdrojů.

2. Zabarvení

Krmivo Ocean Nutrition Breeder Line OF obsahuje širokou škálu pigmentů, které zabraňují vyblednutí barev ryb chovaných v intenzivních chovných podmínkách (zejména čisté vodě). Toto krmivo bylo vytvářeno se silným důrazem na červené a oranžové barvy ryb (karotenoidy jako jsou astaxantin a kantaxantin), žluté barvy (xantolyfy) a modré barvy (fykocyanin). Zařazení těchto pigmentů přirozenou cestou (jako kmeny mikrořas bohaté na karotenoidy) zajišťuje vyvážené barevné zvýraznění, což vede k důrazným a živým barvám.

3. Stimulace imunity

Krmivo Ocean Nutrition Breeder Line OF obsahuje směs přírodních složek pro posílení imunity (mannany, betaglukany a oligosacharidy) a živiny (vitamíny, stopové prvky, nukleotidy, aminokyseliny, karotenoidy a antioxidanty), které hrají klíčovou roli v odezvě imunitního systému a zdraví ryb.

Intenzivní testování s potěrem sladkovodních a mořských ryb vykazovalo vyšší míru všech nespecifických imunitních ukazatelů, jako jsou počet lymfocytů, fagocytická aktivita a aktivita lysozymu ve srovnání s regulovanou stravou. To vede k vyšší odolnosti proti stresu a k lepší ochraně proti vypuknutí různých nemocí.

 

Surové proteiny 59%
Surové lipidy 13%
Voda 7%
Celková energie 4 550 kcal/kg
Metabolická energie 4 150 kcal/kg
Vitamín A 22 500 IU/kg
Vitamín D3 3 000 IU/kg
Vitamín E 400 mg/kg
Vitamín C 1 000 mg/kg
Antioxidanty BHA, BHT, Ethoxyquin
Σω3 HUFA 25 mg/g dwt
DHA/EPA 1,5

 

 Složení: Ryby a rybí deriváty, rostlinné bílkovinné extrakty, měkkýši a korýši, obiloviny, oleje a tuky, kvasnice, řasy, minerální látky.

Uložení:

Skladujte na suchém místě (max 25°C)

Pro dlouhodobé uložení je doporučena teplota 4°C

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: