.

Breeder Line ECF 0,5 - 0,8 mm 1 kg

Kód: 2143025
259 Kč 225 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Pro krmení sladkovodních, mořských a studenovodních ryb. Vysoce výživné krmivo, perfektní stravitelnost, metabolizovatelná energie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedno z nejkvalitnějších krmiv, které je výborně přijímáno všemi druhy okrasných sladkovodních i mořských rybiček. Je to velmi chutné a lehce stravitelné krmivo pro akvarijní rybičky, vynikajícím způsobem podporuje růst, zvýrazňuje barvy ryb a stimuluje imunitní systém. 

Složení krmiva zaručuje špičkovou a vysoce výživnou stravu, která má za cíl harmonicky zvýšit stravitelnost a obsah metabolizovatelné energie se zvláštním zaměřením na nutriční potřeby okrasných sladkovodních a mořských ryb. Toto je dosaženo pomocí pečlivého výběru a speciální úpravou nejkvalitnějších surovin, stejně jako použitím nejmodernějších zpracovatelských a výrobních postupů, aby byla zachována nutriční hodnota stravy.

Jako součást specializovaného sortimentu krmiv Ocean Nutrition, je krmivo Ocean Nutrition Breeder Line OF základním krmivem, které bylo v průběhu let dokonale prověřeno a které má následující vlastnosti: 

  • vysoký obsah metabolizovatelné energie z kultivovaných zdrojů proteinů, obsah metabolizovatelné energie je cca o 10% vyšší, než u standardních krmiv
  • rychlý růst ryb a nízká spotřeba krmiva na jednotku přírůstku
  • vysoký obsah proteinů (59%), vysoký obsah vysoce nenasycených mastných kyselin a fosfolipidů, optimální vyvážení aminokyselin  se správným poměrem DHA/EPA 
  • Malá distribuční velikost
  • Obsahuje potravní zdravotní doplňky pro zlepšení odolnosti proti stresu a prosti nemocím ryb 
  • zlepšuje zabarvení, obsahuje širokou škálu pigmentů, které zabraňují vyblednutí barev ryb chovaných v intenzivních chovných podmínkách (zejména v čisté vodě), zejména je toto krmivo vytvářeno se silným důrazem na červené a oranžové barvy (karotenoidy), žluté barvy (xantofyly) a modré barvy (fykocyanin)
  • obsahuje směs přírodních složek pro posílení imunity a směs živin, které hrají klíčovou roli v odezvě imunitního systému a ve zdraví ryb, účinnost byla intenzivně testována a byla dokázána vyšší odolnost vůči stresům a lepší ochrana proti vypuknutí různých nemocí

 

POUŽITÍ: Breeder Line OF se používá jako potravní doplněk pro rybičky během poslední fáze krmení vířníků nebo při zahájení krmení artemií přípravky Ocean Nutrition. 
Zvyšte množství krmiva Ocean Nutrition Breeder Line OF během podávání obohaceného krmení pro artemie. 
Pokračujte v podávání krmiva Breeder Line OF během časného odstavení, odstavení a pozdního odstavení. 
Krmte podle stáří potěru a hustoty ryb, ve vícenásobných dávkách.

ULOŽENÍ: Skladujte na suchém místě (max. 25°C). Pro dlouhodobé uložení je doporučena teplota 4°C

SLOŽENÍ: surový protein 58 %, tuky 12 %, surový popel 7,5 %, fosfor 1,05 %, vitamín A 22500 IU/kg, vitamín D3 3000 IU/kg, vitamin E 200 mg/kg, vitamín C 300 mg/kg, vláknina 0,7 %, vápník 1,33 %, sodík 0,35 %

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: