.

EKO balení

 

Naším cílem je, abychom zabalili co nejvíce zásilek ekologicky. Snažíme se omezovat použití plastů, místo bublinkových fólií, často používáme papírovou fixaci a zásilku vyplňujeme efektivně nařezanými kousky již použitého kartonu. Na živá a mražená krmiva používáme speciálně navržené krabičky, které nejsou zbytečně velké, aby bylo spotřebováno co nejméně plastů. 


Pokud máme k dispozici již použitou krabici, ve které nám přišlo zboží od některého z našich dodavatelů, zabalíme do ní Vaše zboží a odešleme - stará krabice tak dostane nový život. Tímto bychom rádi podpořili šetrný přístup k přírodě a zvířátkům, na kterých nám tolik záleží.

 

                                                                     kisspng-professional-linkedin-managing-attorney-job-busine-happy-box-part2-5b26a0fb4f3bd7.2486852515292582353246_1

    

Mražené krmení balíme do termoboxu, který je již v ceně Vaší objednávky. Živá krmiva balíme do speciálních krabiček s průduchy.  Nezáleží na tom, jak velký objem mraženého nebo živého krmení si objednáte. Vždy zaručujeme čerstvost našich produktů a vše balíme tak, aby k Vám zboží dorazilo v pořádku s garancí doručení do druhého dne. 

Živé a mražené zboží nezasíláme na dobírku, je možné zaplatit pouze bankovním převodem předem nebo platební kartou online.