.

Dárkový poukaz v hodnotě 2000,- Kč - vytištěný v obálce

Kód: 78414
2 000 Kč 1 653 Kč bez DPH
Skladem

Přemýšlíte o rychlém nákupu dárku pro své blízké, kamarády nebo rodinné příslušníky? Tento dárkový poukaz je vhodný pro všechny milovníky zvířat a rybáře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přemýšlíte o rychlém nákupu dárku pro své blízké, kamarády nebo rodinné příslušníky?

Tímto dárkovým poukazem můžete obdarovat jakéhokoli milovníka zvířat, pejskaře nebo akvaristu. U nás si vyberou všichni chovatelé, ale i ti, kteří teprve zvažují založení prvního akvária nebo mají touhu po novém zvířecím kamarádovi. Tímto dárkem můžete potěšit také rybáře, nimrody nebo turisty, kteří rádi kempují v divoké přírodě. A pokud by si nedokázal vybrat z nabízených možností, může jej využít i na dekorace, jako jsou například oblíbené řasokoule.

Dárkový poukaz v hodnotě 2 000,- Kč lze využít nejen zde na Habeo.cz, ale také na našich kamenných prodejnách, které se nachází ve Vizovicích, Vsetíně a ve Valašských Kloboukách.

Elektronický dárkový poukaz bude zaslán na e-mailovou adresu, kterou uvedete při dokončování objednávky, případně lze uvést do poznámky v objednávce žádost o zaslání dárkového poukazu přímo na e-mailovou adresu obdarovaného.

Podmínky použití:

 1. Hodnota uvedená na poukazu Vám bude odečtena z ceny nákupu v internetovém obchodě na stránkách https://www.habeo.cz nebo z ceny nákupu v jedné z našich kamenných prodejnách, které jsou upřesněny v bodu č. 6. 
 2. Slevový kód z poukazu je platný následující den po dni, kdy byl dárkový poukaz zaplacen.
 3. Poukaz není směnitelný za peníze. Poukaz nelze rozměnit. Hodnotu poukazu je možné vyčerpat pouze jednorázovým nákupem.
 4. U zboží, na jehož nákup byl uplatněn dárkový poukaz, Vám může být (v případě odstoupení od kupní smlouvy nebo v případě
  oprávněné reklamace) vrácena částka prostřednictvím náhradního dárkového poukazu nebo vytvořením adekvátního kreditu pro nákup jiného zboží.
 5. Platnost poukazu je jeden rok od nákupu, po uplynutí této doby se poukaz stává neplatným.
 6. Poukazem lze uhradit pouze nákup v internetovém obchodě na stránkách https://www.habeo.cz nebo lze uhradit nákup v jedné z našich kamenných prodejen (tj. Chovatelské potřeby, akvaristika Vsetín, Smetanova 662, Vsetín 755 01; Chovatelské potřeby, akvaristika Vizovice, Říčanská 336, Vizovice, 763 12; Chovatelské potřeby, akvaristika Valašské Klobouky, Cyrilometodějská 981, Valašské Klobouky, 766 01), kde je však nutno přinést tento dárkový poukaz v tištěné formě. 
 7. Zakoupením poukazu souhlasíte s těmito podmínkami pro použití poukazu.
 8. Nákup zboží se řídí platnými Obchodními podmínkami e-shopu Habeo.cz obchodníka Svatopluka Ondřeje. 
 9. Poukaz nemůže být nijak nahrazen v případě ztráty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: