.

Akvárium set PACIFIC 50 x 25 x 30 cm, 37,5 litrů

Kód: 300122
Sleva Individuální doprava
Značka: Cat-Gato
–10 %
Akvárium set PACIFIC 50 x 25 x 30 cm, 37,5 Litru
–10 % 1 072 Kč 886 Kč bez DPH
Skladem
Typ akvária
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Akvárium set PACIFIC je vhodné pro začátečníky a pokročilé chovatele rybiček. Tento set obsahuje vše potřebné pro okamžitý start. Uživateli velice kladně hodnocené akvarijní sety.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabízíme akvarijní set pro začátečníky, ale i pro pokročilé chovatele rybiček, vynikající poměr cena/výkon. Stačí jen nalít vodu a vpustit rybky

Set je opatřen plastovým krytem, který má ve vrchní části otevíratelnou klapnu k pohodlnému krmení rybiček. Horní hrany akvária jsou krytem chráněny proti poškození. 

Set obsahuje:

 • regulovatelný filtr - filtr Pacific je malý úsporný filtr s regulovatelným výkonem, který je vyplněn filtračním molitanem. Voda, která prochází skrze molitan se čistí nejen mechanicky, ale dochází také k rozvoji tak potřebných akvarijních baktérií. Molitan filtru se dá snadno nahradit v případě potřeby aktivním uhlím nebo naplní, která pohlcuje fosfáty ve vodě.

 • plastový kryt s osvětlením
  • zářivka 15 W - moderní úsporná zářivka s výkonem 15 W, u verze 98 litrů je použito trubicové osvětlení pro dokonalé osvětlení celého akvária (2 x 18 W). Úsporná zářivka je o 75% úspornější, než obyčejné zářivky a zároveň dokáže dokonale osvítit Vaše akvárium
  • ECO - úsporná žárovka, šetří energii, ale dokáže osvítit dokonale celé akvárium

 • topítko - ke všem verzím jsou dodávána akvarijní topení dvou velikostí (podle zvolené velikosti akvarijního setu) – 50 a 100 W. Jsou vybavena termostatem, kterým si nastavíte libovolnou teplotu. Topítka jsou plně ponorná.

 • teploměr - lze jej jednoduše nalepit na sklo akvária a díky tomu lze přesně zjistit, jakou teplotu máte v akváriu

 • síťka na ryby - pro snadný výlov akvarijních ryb

 • akvarijní pozadí - navozuje přirozený vzhled akvária 

 • plastová podložka pod akvárium - eliminuje nerovnosti

Rozměry: 50 x 25 x 30 cm

Objem: 37,5 litru

Doporučujeme zakoupit skříňku pod akvárium, která má speciální povrchovou úpravu, díky které je odolná proti vodě. Vybírejte z široké nabídky stolků pod akvária.

Byli bychom neradi, kdyby Vám bylo akvárium doručeno poškozené a proto lze u tohoto produktu zvolit pouze dopravu typu "Přeprava nadrozměrných zásilek." Po špatných zkušenostech s doručováním skleněného zboží přes různé přepravce jsme přešli na přepravu vlastními firemními vozidly. V tomto případě se s zákazníkem domlouváme individuálně dostatečně dlouho předem o konkrétním termínu doručení. V krajních případech zasíláme toto zboží přes Toptrans, který Vás ihned po převzetí zboží do přepravy bude informovat o plánovaném termínu doručení sám. Děkujeme za pochopení. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: