.

SICCE Vnější filtr Green Reset 40 l

Kód: 8011469997055
Značka: SICCE
12 900 Kč
Expedujeme do 3 - 5 pracovních dnů
Možnosti doručení

SICCE Vnější filtr Green Reset 40 l

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtr Sicce Green Reset je nový jezírkový filtr s integrovaným UV-C sterilizátorem. Zajišťuje vysoký výkon a velmi snadno se používá a čistí!

Série filtrů Green Reset byla navržena tak, aby splňovala tři základní funkce, pomocí nichž bude voda ve Vašem okrasném jezírku čistá a jasná. Jde o mechanickou filtraci – ta je realizována pomocí speciální filtrační houby, jejímž úkolem je zadržet všechny hrubší nečistoty. Tyto houby mají odlišnou pórovitost, aby zadržely nečistoty různých velikostí. Biologická filtrace – voda dosáhne mřížky na dně nádoby a dotkne se Bio-Balls, čímž se dostane do kontaktu s bakteriemi. Tyto bakterie poté rozkládají toxické látky, jež jsou ve vodě obsaženy. Sterilizace UV-C zářením – tuto funkci vykonává speciální lampa obsažená v balení.

Všechna voda protéká kanálem, v němž je umístěna tato lampa. Toto řešení vyvinuté speciálně pro filtry Green Reset zaručuje vysoký výkon systému, který je zcela jistě lepší než u jiných filtrů. Voda vstupuje do filtru přes vstup, jenž je propojen s čerpadlem v okrasném jezírku. Pak voda proteče mechanickou částí filtrace. Kompletní využití filtračních hub je zajištěno pomocí speciálního vodícího zařízení, které vodu rozvede do filtračního prostoru, kde jsou filtrační houby. Na tomto místě dosáhne voda v nádrži mřížky a také Bio-Balls, čímž se dostane do kontaktu s bakteriemi. Tyto bakterie poté rozkládají toxické látky, jež jsou ve vodě obsaženy. Nakonec se čištěná voda dostane do UV-C sterilizátoru, jehož ultrafialové záření zabraňuje růstu řas. Voda je pak výpustí vedena zpět do okrasného jezírka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: