.

Ocean Nutrition Pygmy Angel Formula - 100g mražené

Kód: 1061005
98 Kč 85 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Zboží je pravděpodobně skladem. Lze jej objednat společně s dalšími mraženými produkty. Pro objednávce nad 15 kg neúčtujeme cenu termo balení (Cena termo balení je 20,- Kč). Neváhejte nám zaslat poptávku na info@habeo.cz. Děkujeme.

 
Složení vyvinuté speciálně pro potřeby Pygmy Angels - pro pomčíky a další menší útesové rybky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení vyvinuté speciálně pro potřeby Pygmy Angels - krmivo pro mořské ryby, speciálně pro pomčíky a menší útesové ryby, protože ty potřebují speciální dietu, která se výrazně odlišuje od potravy větších útesových ryb. 
 
Pomáhá zlepšovat zbarvení a vitalitu ryb. Obsahuje řadu mikro a makro řas, včetně mořských rozsivek, čerstvé rybí filety, korýše, plankton, houby a různé druhy vláknitých mořských řas, které Pygmy Angels vyžadují.

Složení pro maximalizaci dodávání výživových doplňků. Obsahuje také probiotika. Baleno v blistrech. 
 

UPOZORNĚNÍ:

Nově lze zakoupit mražené zboží pouze po předchozí domluvě, poptávky zasílejte na náš e-mail info@habeo.cz. Zasíláme pouze boxy, které pojmou 15 kg a více mraženého zboží. U objednávky pod 15 kg účtujeme cenu termo balení (20,- Kč). Při koupi menšího množství než je 15 kg neručíme za rozmrznutí produktů.

Mražená krmiva připravujeme k výdeji na našich odběrných místech, nebo zasíláme výhradně Českou poštou s garancí doručení do druhého pracovního dne nebo DPD Private.

U těchto produktů také vyžadujeme platbu předem (bankovním převodem), abychom předcházeli možnému nepřevzetí zboží ze strany zákazníka. Když zákazník zboží nepřevezme a balík se vrací několik dní zpět k nám, dochází k rozmrznutí zboží, které tímto ztrácí svou čerstvost, kvalitu a hodnotu.

V případě zasílání Českou poštou nebo DPD Private, je mražené zboží pečlivě zabaleno do termo-obalu. Díky speciálnímu obalu a více než 15ti kilového obsahu zboží je zajištěno, že k Vám vždy dorazí 100% kvalitní mražené zboží, které při přepravě zcela nerozmrzne. Částečné rozmrznutí je však nutné brát v potaz, zvláště v nejteplejších měsících v roce. 

Upozorňujeme, že neručíme za zboží během přepravy a nemůžeme zajistit náhradu škody způsobenou špatným zacházením dopravce. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: