.

Kong Stuff a Ball M dentální hračka plnící 8cm

Kód: 78823
Značka: Kong
427 Kč 353 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Zábavná hračka pro psy, kterou je možné naplnit snacky, očišťuje zuby a posiluje žvýkací svalstvo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zábavná hračka pro psy, kterou je možné naplnit snacky, očišťuje zuby a posiluje žvýkací svalstvo.

V současnosti již nemusí psi svoji potravu "lovit". Lov je dnes pro mnohé z našich psů již pouhá hra, která představuje jak duševní tak fyzickou výzvu.

Odkusování a odtrhování masa od kosti kořisti nebylo však prospěšné pro psa pouze k tomu, aby se nakrkmil, nýbrž i k trénování žvýkacího svalstva a čištění zubů. S hračkou Kong Stuff-A-Ball můžete Vašemu psovi tyto potřebné aktivity nabídnout a nahradit. Hračka zabrání dlouhým chvílím a vyloučí také negativní chování psa (okusování bot či jiných věcí v domácnosti). Díky tvaru hračky Kong hračka roluje a skáče nezadržitelně a nevypočítatelně všemi směry, což probudí v psovi jeho lovecké instinkty. Pes bude tento "míček" lovit, pak jej zachytí a bude do něj kousat všude dokola.
 
Velikost M a L:
vhodná pro větší psy jako například:
Labrador, Zlatý retrívr, Afghan, Dalmatin nebo Baset.
Výška 7,7 - 8,7 cm. Průměr 7,8 - 8,8 cm. Hmotnost 190 gramů.
 
Upozornění:
Stejně jako u jiných hraček pro psy by si i s touto hračkou mělo zvíře hrát pod dohledem páníčka nebo jiné zodpovědné osoby. Prosíme dbejte na to, aby hračka, s kterou si Váš pes hraje, byla nepoškozená. Stav hračky pravidelně kontrolujte. V případě, že je hračka poškozena nebo jí již chybí některé součásti, tuto hračku prosím nahraďte. Zamezíte tak případnému zranění Vašeho psa.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: