.

eSHa HEXAMITA 20 ml

Kód: 3135
220 Kč 182 Kč bez DPH
Skladem

Přípravek eSHa HEXAMITA hubí parazity, kteří způsobují tzv. děrovou nemoc terčovce a jiných cichlid. Doporučujeme používat také preventivně, zvláště při zakoupení nových rybek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek eSHa HEXAMITA patří mezi vysoce kvalitní veterinární léčiva, která hubí parazity (Hexamita, Octomitus) působící tzv. děrovou nemoc terčovců, skalárů, tlamovců a jiných cichlid. Pro lepší účinek doporučujeme kombinovat s přípravkem eSHa Exit. Důležitá je prevence a používání přípravku po zakoupení nových rybek.

Symptomy děrové nemoci ryb: snížená žravost a vnímavost rybek, skvrnitost kůže, vytváření kráterových děr v oblasti hlavy. Rybka se drží odděleně od ostatních, ztrácí chuť na krmení, později je přehnaně plachá. Zbarvení tmavne a má kalné oči. V posledním stádiu se rybce začíná rozpadat kůže a na čele se jí začínají tvořit již zmiňované kráterové otvory.

Léčba děrové nemoci ryb: První den se dávkuje 25 kapek na 100 litrů vody. Druhý a třetí den 12 kapek na 100 litrů vody. Během léčby nefiltrovat přes aktivní uhlí a nepoužívat UV lampu. Při léčbě není třeba měnit vodu, léčivo se odbourává samo.

Složení: 1 ml roztoku obsahuje: Ethacridinlactat 6,7 mg (antiseptikum), Kupfer 2+ 2,8 mg (dvojmocná měď), Methylrosanilinchlorid 6,3 µg (methyloranž), Acriflavin 2 mg.

Balení 20 ml vystačí na 800 litrů akvarijní vody.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: