.

Mix koi stick 1 l

Kód: 7997
20 Kč 17 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

MIX-KOI je kompletní krmivo v podobě plovoucích tyčinek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MIX-KOI je kompletní krmivo v podobě plovoucích tyčinek. Krmivo je určeno pro kapry Koi chované nejčastěji v zahradních bazéncích. Základní složkou jsou živočišné bílkoviny a biologicky činné lypo a hydrofilní vitamíny, včetně stabilizovaného vitamínu C, mikro a makroprvků a inozitolu.
Složení: dusíkaté látky 22%, tuky 2,5%, vláknina 3,0%,vápník 1,8%, popel 3,7%, fosfor 1,5%, WitA1000Omj/kg, Wit D3. 750mj/kg, Wit E 50mg/kg, Wit C200 mg/kg.Krmte několikrát denně v malých dávkách.
Garantovaný obsah výživných složek. Datum spotřeby uvedeno na obalu. Chraňte před vlhkem. Doporučuje se toto krmivo střídat s krmivem Beta-Algspirulina BIO a Karofil Goldfish.
Krmení: krmit malými dávkami několik krát v průběhu dne. Může se podávat spolu s jinými krmivy firmy Tubifex. Technologický proces a hotový výrobek pod stálým veterinárním dozorem. Krmivo před útratou výživné hodnoty zabezpečuje balení do fólie s ochrannou atmosférou. Krmivo vyvinuto a vyrobeno podle nové technologie tepelného zpracování NTS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: