.

Friskies cat Indoor 10 kg

Kód: 12354622
Novinka
Značka: Friskies
1 115 Kč 970 Kč bez DPH
Expedujeme do 2 - 5 pracovních dnů

Kompletní granulované krmivo pro dospělé kočky chované v bytě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní granulované krmivo pro dospělé kočky chované v bytě

Kočky chované v bytě mají dostatek lásky a pozornosti, ale co se týče stravy, vyžadují speciální péči. Užívají si bezpečí a pohodlí bytu a nejsou zvyklé žít s v souladu s přírodou, mohou se nadměrně olizovat a mohou mít sklony k nadváze. Proto potřebují krmivo, které je vyrobeno na míru jejich způsobu života.

Ve spolupráci s veterináři a odborníky na výživu jsme vyvinuli recepturu Purina Friskies Indoor, která splňuje potřeby těchto koček. Jde o výživově kompletní a vyváženou stravu pro dospělé kočky chované v bytě. Obsahuje správný obsah minerálů pro zdravý močový trakt a je proto vhodná pro každodenní krmení. Dále obsahuje přírodní vlákninu, která napomáhá trávení a zabraňuje tvorbě smotků chlupů v žaludku. Obsahuje čekanku, která omezuje zápach při vyprazdňování. Vyvážený poměr bílkovin a kalorií pomáhá udržovat optimální tělesnou hmotnost koček chovaných v bytě, které jsou méně aktivní. Kromě vynikajících výživových hodnot je tato receptura opravdu chutná.

S příchutí kuřete, zeleniny (oliv & mrkve) & zelené trávy, s obsahem přírodních vláknin, které napomáhají trávení a zabraňují tvorbě smotků chlupů v žaludku, s obsahem zelené tráva a s vzsokým obsahem proteinů pro lahodnou chuť, kterou si vaše kočka chovaná v bytě zamiluje.

Vyážený poměr bílkovin a kalorií pomáhá udržovat optimální tělesnou hmotnost koček chovaných v bytě, které jsou méně aktivní. Obsahuje čekanku, která omezuje zápach při vyprazdňování.

Složení:

Obiloviny, bílkovinné extrakty rostlinného původu, maso a vedlejší výrobky živočišného původu (min 4 % kuřecího ve světle hnědých granulích), vedlejší výrobky rostlinného původu, oleje a tuky, zelenina (min 1 % petržele a 1 % oliv v zelených granulích, min. 1 % mrkve v oranžových granulích, min 0.5 % čekanky), minerální látky, kvasnice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: