.

Friskies cat Adult kuře & zelenina 10 kg

Kód: 12354584
Novinka
Značka: Friskies
1 007 Kč 876 Kč bez DPH
Expedujeme do 2 - 5 pracovních dnů

Friskies granule pro kočky obsahují kuře a zeleninu s vysoce kvalitními bílkovinami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Friskies granule pro kočky obsahují kuře a zeleninu s vysoce kvalitními bílkovinami. Vysoce kvalitní bílkoviny podporují přirozenou obranyschopnost, vysoce kvalitní bílkoviny pro silné svaly a srdce, vysoce kvalitní bílkoviny pro dobrou stravitelnost. Vápník a fosfor pro silné kosti a zuby, s obsahem všech nezbytných vitaminů pro zdravé kočky, vyvážený obsah minerálních látek pomáhá udržet zdravý močový trakt.

  • Krmný návod: Dle obalu. Krmné dávky jsou určené pro kočky s normální aktivitou v přirozeném prostředí. Individuální potřeby se mohou lišit a krmnou dávku je proto nutné přizpůsobit tak, aby si vaše kočka udržela optimální hmotnost. Čerstvá a čistá voda by měla být vždy k dispozici.
  • Složení: Obiloviny, maso a vedlejší výrobky živočišného původu (10 % - odpovídající 20 % rehydratovaného masa a vedlejších výrobků živočišného původu, tmavě a světle hnědé granule: minimálně 4 % kuřete), bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, vedlejší výrobky rostlinného původu, kvasnice, minerální látky a zelenina (zelené, oranžové a bílé granule: 0,13 % sušené zeleniny odpovídající 1 % zeleniny).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: