.
Informační oznámení: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

Chovatelské potřeby a akvaristika Zlín

mapa

Chovatelé Zlínského kraje, máme pro Vás skvělou novinu. Chceme se neustále zlepšovat a rozšiřovat a nyní jsme otevřeli novou pobočku i u Vás! Od teď již můžete z pohodlí svého domova nakoupit na eshopu a svou objednávku si zdarma vyzvednout na našem kamenném obchodě.

Co Vám, ale může nabídnout samotný kamenný obchod?

Jsme na trhu již opravdu dlouho, proto máme slušné znalosti z oboru chovatelství a hlavně akvaristiky, která je naši srdcovou záležitostí.

Na obchodě proto najdete co u konkurence zaručeně ne!

Pro akvaristiku a teraristiku máme mražená, suchá, ale POZOR! i živá krmiva. V obchodě máme také velké množství akvárií a v nich akvarijní ryby přímo od chovatelů či od přímých importérů. Skvělé kvality akvarijních ryb a jejich nabídky jsme schopni dosáhnout díky tomu, že již dlouhou dobu spolupracujeme s předními chovateli, kterým dodáváme výborná krmiva od Ocean Nutrition a nebo tu nejlepší artémii na trhu pro úspěšný chov. I z toho důvodu můžeme nabídnout velice zajímavé ceny a druhy, které jinde ve Zlíně asi neuvidíte. No posuďte sami.

(Na fotce naše aktuální nabídka terčovců různých forem v nadstandartních prodejních velikostech a u nich máme dokonce i sladkovodní rejnoky Potamotrygon Motoro).

zlin disc

Dále nabízíme velké množství druhů akvarijních rostlin ať už ve formě in vitro či klasických košíčků.

zlin3

Ovšem nabídkou pro akvaristiku a teraristiku zdaleka nekončíme. Rovněž se zabýváme prodejem granulí, konzerv a pochoutek pro psy a kočky. Najdete také vše pro chov okrasného ptactva, hlodavců jakožto i živá zvířata samotná.

Nabídku neustále vylepšujeme a rozšiřujeme. Zrovna nyní máme novinku v podobě 100% přírodního krmiva pro hlodavce a okrasné ptactvo.

Soutěžní otázka pro facebook soutěž (od 19.3.2018 do 1.4.2018):

Kolik akvárií s tlamovci máme na naší Zlínské prodejně? Myšleno tlamovci jezera Malawi, takzvaná skupina Mbhuna. Pokud si nejsi jistý/á, zeptej se naší obsluhy. Rádi ti akvária s tlamovci ukážou.

Věříme, že náš obchod budete rádi opakovaně navštěvovat a my proto uděláme maximum. Proto pokud budete mít jakoukoliv připomínku, návrh nebo jen nenajdete, co jste hledali, napište nám na info@habeo.cz. Vaším podnětem se budeme zabývat a o možnostech jeho vyřízení Vás budeme obratem informovat.

Jsme tady pro Vás.

Team Habeo.cz

zlin4