.

Spirulina Formula - mražené krmivo

Kód: 9701
142 Kč 123 Kč bez DPH
Skladem

Kvalitní mražené krmivo pro mořské býložravé ryby s přídavkem řas rodu Spirulina, mořského salátu a mikro řas.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mražené krmení pro býložravé mořské rybičky. 

Na řasy bohaté mražené krmivo se základem se Spiruliny, nutričně hodnotné sinice známé pro svou schopnost zlepšovat vitalitu a barvu s vysokým obsahem bílkovin. Ke zlepšení chuti a zvýšení chutnosti, jsme doplnili tento vzorec o čerstvé plody moře, jako je rybí filé, mušle, Artemia, apod. To má za následek vynikající výživný produktu, který je přínosem pro všechny mořské tropické ryby, zejména ty, které se živí řasami jako součást své přirozené potravy.

Instrukce ke krmení: vytlačte požadované množství kostek do nádobky. Odmrazujte bez vody, při teplotě jako je v místnosti po dobu 10 až 15 minut před krmením. Vaše ryby by měli být krmeny 2 až 5 krát denně, takovým množstvím, které jsou schopny sežrat během 5 minut.

S extra Spirulinou, mořským salátem, mořské mikro-řasy a mořské řasy potěší větší býložravé mořské tropické ryby.
Obsahuje čerstvé mořské plody (Artemia, rybí filety, chobotnice, mušle, ...) pro zvýšení chutnosti, česnek, minerály a vitamíny pro lepší výživu.
Zlepšuje zbarvení a pomůže udržet zdraví a vitalitu.
Vyvinutý biology akvakultury - kopíruje přirozenou stravu.
Ideální v kombinaci s Ocean Nutrition Spirulina vločky.

Složení: artemia, rybí filé, mušle, oliheň, spirulina, mořské řasy, mořská salát, mořské mikro-řasy, česnek, vitamíny (retinol (vitamin A), cholekalciferol (vitamin D3), tokoferol acetát (vitamin E), menadion (vit K3 ), thiamin mononitrát (vitamin B1), riboflavin (vitamin B2), kyselina pantotenová (vitamin B5), pyridoxin (vitamin B6), kobalamin (vitamin B12), L-askorbová fosfát kyselina (vitamin C), niacin (vitamin B3), biotin (vitamin H), cholin (vitamin B4), inositol (vitamin B8), kyselina listová (vitamin B11)), karotenoidové pigmenty, minerální látky.

Balení blistr 100g

ZARUČENÝ ROZBOR

Protein 11.20 %    
Vláknina 0.90%    
Tuk 1.50 %    
Popel 2.50 %    
Vlhkost 79.00 %    

 

 

Mražená krmiva připravujeme k výdeji na našich odběrných místech, nebo zasíláme výhradně Českou poštou s garancí doručení do druhého pracovního dne.

U těchto produktů také vyžadujeme platbu předem (bankovním převodem nebo platební kartou online), abychom předcházeli možnému nepřevzetí zboží ze strany zákazníka. Když zákazník zboží nepřevezme a balík se vrací několik dní zpět k nám, dochází k rozmrznutí zboží, které tímto ztrácí svou čerstvost a kvalitu. 

V případě zasílání Českou poštou, je mražené zboží pečlivě zabaleno do termo-obalu, který je již v ceně zboží a nic za něj nepřiplácíte. Díky speciálnímu obalu je zajištěno, že k Vám vždy dorazí 100% kvalitní zboží, které při přepravě zcela nerozmrzne.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
5x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: