.

SET Akvárium s biofiltrem 80 x 30 x 40 96 Litrů + Vzorek krmení Ocean Nutrition

Kód: BIO300243
Novinka
Značka: Cat-Gato
2 348 Kč 1 940 Kč bez DPH
Skladem

SET Akvárium s biofiltrem 80x30x40 cm 96 Litrů. Uživateli velice kladně hodnocené akvarijní sety (zdroj Heureka.cz)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ideální pro začátečníky, ale i pokročilé. Obsahuje vše potřebné pro okamžitý start! Stačí koupit rybičky a napustit vodu.

Vynikající poměr cena/výkon. Komplet pro začátečníky i pokročilé chovatele rybiček. 

Set je opatřen plastovým krytem, který má ve vrchní části otevíratelnou klapnu k pohodlnému krmení rybiček. Horní hrany akvária jsou krytem chráněny proti poškození. 

Na fotografiích je vyfocen biofiltr z přední strany, zezadu (s přísavkami k uchycení na vnitřní stranu akvária) a biofiltr uvnitř po otevření společně s nainstalovaným motorkem. Do střední části je nutné si pořídit molitanový filtr nebo filtrační médium. 

Set obsahuje:

Biofiltr; Plastový kryt s osvětlením (zářivka); topítko; teploměr; síťku; pozadí; plastovou podložku (pod akvárium, eliminuje nerovnosti)

Byli bychom neradi, kdyby Vám bylo akvárium doručeno poškozené a proto lze u tohoto produktu zvolit pouze dopravu typu "Přeprava nadrozměrných zásilek." Po špatných zkušenostech s doručováním skleněného zboží přes různé přepravce jsme přešli na přepravu vlastními firemními vozidly. V tomto případě se s zákazníkem domlouváme individuálně dostatečně dlouho předem o konkrétním termínu doručení. V krajních případech zasíláme toto zboží přes Toptrans, který Vás ihned po převzetí zboží do přepravy bude informovat o plánovaném termínu doručení sám. Děkujeme za pochopení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: