.

Ocean Nutrition Pygmy Angel Formula - mražené krmivo

Kód: 9787
108 Kč 94 Kč bez DPH
Skladem
Složení vyvinuté speciálně pro potřeby Pygmy Angels - pro pomčíky a další menší útesové rybky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení vyvinuté speciálně pro potřeby Pygmy Angels - krmivo pro mořské ryby, speciálně pro pomčíky a menší útesové ryby, protože ty potřebují speciální dietu, která se výrazně odlišuje od potravy větších útesových ryb. 
 
Pomáhá zlepšovat zbarvení a vitalitu ryb. Obsahuje řadu mikro a makro řas, včetně mořských rozsivek, čerstvé rybí filety, korýše, plankton, houby a různé druhy vláknitých mořských řas, které Pygmy Angels vyžadují.

Složení pro maximalizaci dodávání výživových doplňků. Obsahuje také probiotika. Baleno v blistrech. 
 

 

Mražená krmiva připravujeme k výdeji na našich odběrných místech, nebo zasíláme výhradně Českou poštou s garancí doručení do druhého pracovního dne.

U těchto produktů také vyžadujeme platbu předem (bankovním převodem nebo platební kartou online), abychom předcházeli možnému nepřevzetí zboží ze strany zákazníka. Když zákazník zboží nepřevezme a balík se vrací několik dní zpět k nám, dochází k rozmrznutí zboží, které tímto ztrácí svou čerstvost a kvalitu. 

V případě zasílání Českou poštou, je mražené zboží pečlivě zabaleno do termo-obalu, který je již v ceně zboží a nic za něj nepřiplácíte. Díky speciálnímu obalu je zajištěno, že k Vám vždy dorazí 100% kvalitní zboží, které při přepravě zcela nerozmrzne.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: