.

Mražený Mysis 100 g

Kód: 3737
31 Kč 27 Kč bez DPH
Skladem

100% přírodní mražené krmivo pro sladkovodní i mořské ryby. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mysis - krmivo pro sladkovodní i mořské ryby. Jedná se o drobné korýše o velikosti 6 - 13 milimetrů.

Mysis se stále více stává populárním krmivem, vedle artemie a krillu. Obsahují důležité masné kyseliny a bílkoviny, jsou nepostradatelným krmivem pro mořskou akvaristiku, ale také pro sladkovodní akvarijní ryby. Mysis jako krmivo je vhodné pro všechny střední a větší akvarijní ryby, jako jsou skaláři, mečovky, terčovci, sumci a další.

Mražená krmiva připravujeme k výdeji na našich odběrných místech, nebo zasíláme výhradně Českou poštou s garancí doručení do druhého pracovního dne.

U těchto produktů také vyžadujeme platbu předem (bankovním převodem nebo platební kartou online), abychom předcházeli možnému nepřevzetí zboží ze strany zákazníka. Když zákazník zboží nepřevezme a balík se vrací několik dní zpět k nám, dochází k rozmrznutí zboží, které tímto ztrácí svou čerstvost a kvalitu. 

V případě zasílání Českou poštou, je mražené zboží pečlivě zabaleno do termo-obalu, který je již v ceně zboží a nic za něj nepřiplácíte. Díky speciálnímu obalu je zajištěno, že k Vám vždy dorazí 100% kvalitní zboží, které při přepravě zcela nerozmrzne.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: