.

Cyklop blistr 100 g

Kód: 3680
18 Kč 16 Kč bez DPH
Skladem

Mražené krmivo pro akvarijní ryby a potěr.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mražené krmivo pro akvarijní ryby a potěr. 

Cyklop neboli buchanky jsou drobní korýši, jejichž tělo se skládá z hlavy která je spojená jedním nebo dvěma články hrudi. Cyklop se vyskytuje po celý rok, především ve stojatých vodách, jako jsou rybníky a menší vodní nádrže.

Pro svou vysokou hodnotu proteinu a tuků, jsou cyklopi vhodným základem krmení všech akvarijních ryb i potěru. Toto poměrně výživné krmivo ocení nejen drobní chovatelé rybiček, ale i akvaristé, kteří se zabývají velkými odchovy akvarijních ryb.

Mražená krmiva připravujeme k výdeji na našich odběrných místech, nebo zasíláme výhradně Českou poštou s garancí doručení do druhého pracovního dne.

U těchto produktů také vyžadujeme platbu předem (bankovním převodem nebo platební kartou online), abychom předcházeli možnému nepřevzetí zboží ze strany zákazníka. Když zákazník zboží nepřevezme a balík se vrací několik dní zpět k nám, dochází k rozmrznutí zboží, které tímto ztrácí svou čerstvost a kvalitu. 

V případě zasílání Českou poštou, je mražené zboží pečlivě zabaleno do termo-obalu, který je již v ceně zboží a nic za něj nepřiplácíte. Díky speciálnímu obalu je zajištěno, že k Vám vždy dorazí 100% kvalitní zboží, které při přepravě zcela nerozmrzne.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: