.

Akvárium Koule skleněná 2 l - II. JAKOST

Kód: 99999602
Akce Sleva
–21 % 99 Kč 82 Kč bez DPH
Skladem

Akvárium Koule 2 l s malým kazem z výroby. 

Výhodná cena, levnější o 20% ! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skleněná akvarijní koule o objemu 2 litry - dekorativní nádoba vhodná pro řasokoule, může být použita jako kulatá váza na květiny nebo lze využít jako kulaté akvárium pro bojovnici pestrou. 

Přibližné rozměry akvarijní koule:

- výška: 14,5 cm

- průměr: 17,5 cm

- průměr otvoru: 9 cm

Je nám líto akvarijních koulí, které nevyšly z výroby zcela dokonalé. Přeci je nevyhodíme! Buďme ekologičtí a neplýtvejme!

Nabízíme tyto akvarijní koule s malými pohledovými kazy, které nijak neovlivňují jejich funkčnost. Jedná se o malé bublinky ve skle na různých místech. Na některých koulích jsou oblé táhlé čáry, které vznikly při foukání skla a nebyly již zahlazeny. Vady však neovlivňují funkčnost a pokud je akvarijní koule napuštěna vodou a umístěna například na poličku tak, aby kaz směřoval ke zdi, nikdo si ani nevšimne, že se jedná o chybně nedokonalý kus. 

Upozorňujeme, že každá koule má jiný kaz jiných rozměrů. Na všechny se však lze dívat z jedné strany tak, že kaz na opačné straně vidět nelze. Dle našeho úsudku se jedná o použitelné zboží, které může komukoli udělat radost. Pomozte zachránit několik nepovedených kousků. :-) 

Na Akvarijní koule II. jakosti se nevztahuje možnost reklamace pohledového kazu na skle. Děkujeme za pochopení. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: