.

Cat-Gato Akvárium set PACIFIC 60 x 30 x 30 cm, 54 litrů, s LED osvětlením bez techniky

Kód: 300207
Individuální doprava
Značka: Cat-Gato
1 528 Kč 1 263 Kč bez DPH
Skladem

Akvárium set PACIFIC je vhodné pro začátečníky a pokročilé chovatele rybiček. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabízíme akvarijní set pro začátečníky, ale i pro pokročilé chovatele rybiček.

Set je opatřen plastovým krytem, který má ve vrchní části otevíratelnou klapnu k pohodlnému krmení rybiček. Horní hrany akvária jsou krytem chráněny proti poškození. 

Set obsahuje pouze kryt s LED osvětlením - moderní nejúspornější verze osvětlení akvária s dlouhou životností, doporučujeme!

Žádné další vybavení jako je topítko, teploměr, pozadí apod. v balení nenajdete - tato varianta je vhodná pro akvaristy, kteří si chtějí akvárium vybavit technikou a příslušenstvím dle vlastních potřeb (s výběrem Vám samozřejmě rádi pomůžeme, neváhejte nás kontaktovat, jakmile si nebudete vědět rady).

Rozměry: 60 x 30 x 30 cm 

Objem: 54 litrů

Doporučujeme zakoupit skříňku pod akvárium, která má speciální povrchovou úpravu, díky které je odolná proti vodě. Vybírejte z široké nabídky stolků pod akvária.

 

Byli bychom neradi, kdyby Vám bylo akvárium doručeno poškozené a proto lze u tohoto produktu zvolit pouze dopravu typu "Přeprava nadrozměrných zásilek." Po špatných zkušenostech s doručováním skleněného zboží přes různé přepravce jsme přešli na přepravu vlastními firemními vozidly. V tomto případě se s zákazníkem domlouváme individuálně dostatečně dlouho předem o konkrétním termínu doručení. V krajních případech zasíláme toto zboží přes Toptrans, který Vás ihned po převzetí zboží do přepravy bude informovat o plánovaném termínu doručení sám. Děkujeme za pochopení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: