.

Akvárium set PACIFIC 100 x 30 x 40 cm, 120 litrů, s LED osvětlením bez techniky

Kód: 300259
Akce Doprodej Individuální doprava
Značka: Cat-Gato
–15 %
Akvárium set PACIFIC 100 x 30 x 40 cm, 120 litrů kompletně vybavené akvárium akvarijní set pro pokročilé i začátečníky levně habeo.cz
–15 % 2 407 Kč 1 989 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Jedno z nejprodávanějších akvárií. Vhodné pro začátečníky i pokročilé pěstitele ryb.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabízíme akvarijní set pro začátečníky, ale i pro pokročilé chovatele rybiček.

Set je opatřen plastovým krytem, který má ve vrchní části otevíratelnou klapnu k pohodlnému krmení rybiček. Horní hrany akvária jsou krytem chráněny proti poškození. 

Set obsahuje pouze kryt s LED osvětlením, což je moderní nejúspornější verze osvětlení akvária s dlouhou životností. Žádné další vybavení jako je topítko, teploměr, pozadí apod. v balení nenajdete - tato varianta je vhodná pro akvaristy, kteří si chtějí akvárium vybavit technikou a příslušenstvím dle vlastních potřeb (s výběrem Vám samozřejmě rádi pomůžeme, neváhejte nás kontaktovat, jakmile si nebudete vědět rady)

Rozměry: 100 x 30 x 40 cm

Rozměry krytu: 100 x 8 cm

Objem: 120 litrů

Tloušťka skla: 5 mm

Doporučujeme zakoupit skříňku pod akvárium, která má speciální povrchovou úpravu, díky které je odolná proti vodě. Vybírejte z široké nabídky stolků pod akvária.

 

Byli bychom neradi, kdyby Vám bylo akvárium doručeno poškozené a proto lze u tohoto produktu zvolit pouze dopravu typu "Přeprava nadrozměrných zásilek." Po špatných zkušenostech s doručováním skleněného zboží přes různé přepravce jsme přešli na přepravu vlastními firemními vozidly. V tomto případě se s zákazníkem domlouváme individuálně dostatečně dlouho předem o konkrétním termínu doručení. V krajních případech zasíláme toto zboží přes Toptrans, který Vás ihned po převzetí zboží do přepravy bude informovat o plánovaném termínu doručení sám. Děkujeme za pochopení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: